Rubriky
Novinky

Dovoz automobilů nejen z Německa

Něco málo k tématu dovozu aut ze zahraničí a rozdílu mezi námi a zbytkem Česka.

Téměr po třiceti letech na trh se obecně docela ví, že umíme poskytnout profesionální služby v oblasti dovozu automobilů ze zahraničí. Samozřejmě se najdou tací, kteří budou tvrdit, že to neumíme, umíme špatně, jsme drazí, divní, moc nebo naopak málo zelení, namyšlení a podobně. Tihle lidé to však říkají buď proto, že jim vadí náš přístup, obliba a viditelnost nebo si nechali něco nakecat a nikdy se nepřišli přesvědčit na vlastní oči a uši.

Tohle nezměníme, i kdybychom se rozkrájeli. V tomto příspěvku chceme pouze připomenout a poukázat na to, co dělá dobrého dovozce vozů z Německa či z jiných důvěryhodných zdrojů napříč celou Evropou dobrým dovozcem. My vidíme klíč v kvalitě. Auta se dají dovézt různá, z různých zdrojů a v různé kvalitě za různé peníze. My nikdy nebudeme nejlevnější, protože nikdy nebudeme dělat věci na půl. Když přijde na auta z dovozu, děláme vždy tohle:

  • Auto na dálku zkontrolujeme a prověříme (telefonicky, skrze VIN atd.)
  • Pomocí našich zkušených operátorů vyzpovídáme majitele či prodejce
  • Díky  proškolené síti techniků provedeme prohlídku vozu, kterou můžete sledovat také díky video přenosu
  • Zajistíme dopravu do ČR (naše auta se vždycky vezou)
  • Auto prohlédneme v našem autoservisu
  • Zajistíme STK, emise, plus evidenční kontrolu a případně i značky
  • Auto vyčistíme a předáme

Výše jmenované automaticky získáváte, pokud se na nás obrátíte ve věci dovozu auta ze zahraničí a dokonce dokážeme tyto služby nabídnout v případě, že si auto najdete sami. K tomu slouží služba VIP Transport. Již dávno to není pouze o autech z dovozu, umíme toho mnohem víc. Díky usilovné práci všech členů našeho týmu, vám dnes dokážeme nabídnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 6 =