Přeskočit na obsah

Pojištění prodloužené záruky

Pojištění prodloužené záruky poskytuje česká společnost Colonnade Insurance S.A. Jako zákazník si můžete vybrat ze tří produktů a to pojištění prodloužené záruky AutoCheck Top BRONZE, AutoCheck Top GOLD a AutoCheck Top SILVER. Jaký je v nich rozdíl?

Když zákazník kupuje nové zboží, záruka výrobce je věc, kterou bere automaticky, a ani nad ní nepřemýšlí. O možnosti prodloužených záruk u nových aut jste možná již také něco zaslechli. Už jste ale slyšeli, že nyní je možné získat záruku i na ojetý vůz, který je až 10 let starý a má najeto 200 000 km?

Pojištění prodloužená záruka kryje nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla.

Pojištění AutoCheck kryje nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla, které vyžadují okamžitou opravu anebo výměnu vadné součástky, která tento stav způsobila. V případě nových vozidel navazuje bezprostředně na záruku výrobce a majiteli garantuje až 100% pokrytí nákladů na pozáruční opravy (materiál + práce). U ojetých vozidel je smluvní záruka uzavřena dnem uvedeným v pojistné smlouvě.

Jaké vozy lze pojistit

a) VOZIDLA V ZÁRUCE VÝROBCE 

Pojištění lze uzavřít pro vozidla do 3,5 t, kterým běží dvou nebo tříletá záruční lhůta daná výrobcem a do uplynutí této lhůty zbývají:

  • minimálně 2 měsíce
  • minimálně 10 000 km, pokud je záruka výrobce omezená počtem najetých km

b) VOZIDLA BEZ ZÁRUKY VÝROBCE 

Dle stáří vozu a počtu najetých km jsme pro klienty připravili jeden ze 3 pojistných programů – prodloužených záruk, které poskytují různý rozsah pojistného krytí. Sjednání pojištění je možné pouze prostřednictvím smluvních partnerů při koupi vozidla.

Přehled krytých součástek pro jednotlivé programy naleznete v sekci Dokumenty ke stažení.

Výluky z pojištění

  • Vozidla vlastněná dočasně nebo jinak na základě prodeje na protiúčet nebo zakoupená za účelem jejich dalšího prodeje
  • Vozidla autoškoly nebo sloužící k jiné výuce řidičů
  • Vozidla taxi služby nebo sloužící k jiné smluvní přepravě cestujících za úplatu
  • Pronajatá vozidla s výjimkou finančního leasingu
  • Vozidla s právem přednosti v jízdě (policejní, záchranná a jiná pohotovostní vozidla)

Komplexní rozsah pojištění a výluk je uveden v pojistných podmínkách v sekci Dokumenty ke stažení. 

Auta s odpočtem dph Autobazar Krhová Autobazar Valašské Meziříčí Automobily z Německa bez dph Auto zdovozu bez mwst Clo a DPH při dovozu auta ze Švýcarska Dovezu auto pro Brno Dovoz aut Dovoz auta ze Švýcarska poplatky Dovoz aut ze Švédska Dovoz aut z Německa Dovoz veterana mimo EU DPH Hanychová a Soukup import direct Jak dovézt auto ze Švýcarska? Kde hledat auta ve Švýcarsku? Kdy se platí DPH při dovozu auta? mobile.de nákup auta bez daně Nákup auta bez dph Přihlášení auta ze Švýcarska Rychlý dovoz aut Spolehlivý dovoz ze Švýcarska – Auto ze Švýcarska spolehlivě

Můžete kontaktovat na čísle +420 234 688 377 nebo e-mailem na info@dovozautznemecka.cz

Můžete nás také kontaktovat přes WhatsApp! Snadno a rychle.

WhatsApp!: +420 603 737 626

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...