Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Hrajeme podle jasných podmínek. Zajímají-li Vás mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR), jste na správném místě. Pro případ mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, ve smyslu zákona o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb., je příslušným orgánem Česká obchodní inspekce.

Dovoz prověřených aut z Německa bez zbytečných rizik a starostí přináší s využitím našich služeb výhodu ve formě možnosti výběru z široké nabídky ojetých i nových aut na německém trhu a a tím pádem i jistotu skutečně kvalitního vozu přesně dle Vašich požadavků, bez nutnosti vážit zdlouhavou cestu do Německa kvůli technické prohlídce s nejistým výsledkem. Celý proces nákupu a dovozu zvládneme za Vás. Pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace vozidla před koupí. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je postup postup, jak celý proces nákupu a dovoz auta z Německa probíhá.

Z valné většiny provádíme dovoz automobilů, obytných vozů a karavanů na zakázku, to znamená, že vozidla nejsou fyzicky v ČR. Tímto způsobem pak můžeme dosáhnout zajímavých cen, které by v případě nákupu na sklad již nemohly být takové.

Komfortní služba dovoz aut z Německa je námi extrémně propracovaný systém, kdy jsme schopni neuvěřitelně rychle zareagovat na Vámi vybraná vozidla, včetně zajištění prvotní technické prohlídky auta s videohovorem a zasíláním podrobných informací o průběhu celého postupu nákupu a dovozu, díky síti proškolených techniků, které máme k dispozici přímo v Německu.

Jak probíhá dovoz auta z Německa?

Jednoduše. Vyberete si vůz v německé inzerci. My zařídíme jeho detailní kontrolu. Podle ní se rozhodnete, zda vůz chcete. Dovážíme auta, obytné vozy, karavany i motorky. Díky vlastní přepravní firmě vozíme auta z Německa téměř na počkání. Stačí, když nám řeknete, o co máte zájem, a my začneme pracovat. Projděte si naše služby krok za krokem. Můžete je využít samostatně, nebo ve zvýhodněném balíčku. Je to jen na vás.

Hledání

První krok je jen na Vás. Navštivte inzertní webové stránky www.mobile.dewww.autoscout24.com. Hledejte, pátrejte, bádejte, přehrabujte se nekonečnými nabídkami vozidel v německé inzerci. Zvažujte, filtrujte, dohadujte se s manželkou o barvě, se synem o výkonu motoru a s tchánem o výbavě auta.

Jakmile si vyberete své favority, dejte nám vědět – zavolejte, napište e-mail nebo vyplňte poptávkový online formulář v levé části našeho webu. Vždy je lepší vybrat alespoň 2-3 vozidla z internetové nabídky.

Ověřování dostupnosti

Ve chvíli, kdy od Vás obdržíme poptávku na konkrétní, Vámi vybrané vozy, hned se začneme rozpalovat telefony s německým předčíslím a ověříme:

DOSTUPNOST VOZIDLA

Přestože dostupnost vozidel v inzerci bývá zpravidla aktualizována online několikrát za den, i tak se může někdy stát, že vozidlo nám před nosem vyfoukl jiný zákazník. V takovém případě Vám ihned nabídneme alternativy. Nezoufejte, aut je vždy dost pro všechny.

OVĚŘENÍ TECHNICKÉHO STAVU A VYJEDNÁNÍ SLEVY

Je-li vozidlo k dispozici, začne další fáze ověřování. Zjistíme dohledatelnou servisní historii podle VIN, zeptáme se na stav laku, dotážeme se je-li k dispozici druhá sada pneu, vyjednáváme o ceně, prověřujeme možnost odpočtu MwSt. pro plátce DPH apod.

Smlouva o dovozu a nákup vozu

Pokud se Vám nabídka zamlouvá a přejete si nákup vozidla uskutečnit, sepíšeme smlouvu a vystavíme Vám zálohovou fakturu na nákup vozidla ve výši 10% jeho ceny. Jakmile uhradíte zálohu, roztočíme celý proces:

 • podepisujeme smlouvu se zahraničním partnerem
 • vozidlo kupujeme, hradíme fakturu
 • zároveň rezervujeme místo na kamionu a plánujeme dopravu
 • podle vytížení dopravy je vozidlo v rozpětí 10 – 30 dní na náš sklad do ČR
 • provádíme evidenční kontrolu, STK, mytí a čištění, předprodejní kontrolu a servis, registraci vozidla
 • než auto dorazí, začneme vyřizovat financování, pojištění a nabídneme Vám další služby.

Předání vozu

Když je vše nachystané, pozveme Vás k nám do Prahy.

 • konečně si auto prohlédnete a projedete
 • pohodlně se usadíte a dáte si kávu
 • my mezitím budeme ťukat do počítače a tisknout papíry k podpisu
 • nakonec Vám předáme nový vůz a popřejeme milion šťastných kilometrů.
 • Volitelně nabízíme předání vozu přímo před Váš dům kdekoliv v Česku (služba zahrnuje: elektronickou dálniční známku na 1 rok, náklady na převoz, mytí a vysátí vozu v místě předání).

Čím začít

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Máte dotaz ohledně dovozu auta, karavanu, obytného vozu, neb o motorky? Pošlete nám zprávu! Těšíme se na rozhovor s vámi.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 234 688 377, +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.