Auta z Německa na splátky

Pomůžeme Vám s financováním a nákupem auta v Německu na splátky, dlouhodobě spolupracujeme s několika finančními společnostmi a tak Vám dokážeme nabídnout skutečně výhodné financování. Financovat lze všechny typy dopravních prostředků dovezených ze zahraničí.

Když financovat auto, tak za nejlepších možných podmínek. Díky tomu, že auta prodáváme a jsme v tom docela dobří, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci na pobočce nenabídnou. Chcete-li proto výhodný úvěr, obraťte se na nás.

Chystáte se na nákup nového auta formou spotřebitelského úvěru? Výborně, potom jste ve správný čas na správném místě. Lidé z IMPORT DIRECT mají s těmito druhy finančních produktů velké zkušenosti a za sebou řadu uzavřených smluv a spokojených klientů. Chystáte se auto koupit od nás? V tom případě se vsaďte, že od nás automaticky dostanete super nabídku financování. Určitě vám doporučujeme se obrátit na našeho specialistu na finanční služby, který vám připraví nabídku vašich snů.

  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na úvěr nebo leasing a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat na info@importdirect.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat informace o tom, co budeme financovat: značku, model, rok výroby a motorizaci vozu.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Jsme Vám k dispozici na telefonu +420 607 737 727.

Díky znalostem našich specialistů na financování pojištění ojetých i nových vozů vždy získáte výhodné nabídky přesně šité na míru vašim potřebám a možnostem. Sami si vyberete, jak dlouho a kolik budete splácet. Dokážeme sjednat výhody, které vás jistě potěší, patří mezi ně například nulová akontace, předčasné splacení úvěru a další benefity. Pokud máte zájem o financování ojetého vozu, neváhejte se na nás obrátit.


Čím začít

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Máte dotaz ohledně dovozu auta, karavanu, obytného vozu, neb o motorky? Pošlete nám zprávu! Těšíme se na rozhovor s vámi.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 234 688 377, +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.