Přeprava karavanů z Německa

„Každý chce za dopravu zakoupeného karavanu z Německa do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci.“

Přeprava karavanů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky pro přepravu 2-3 karavany.. To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Přepravy zajišťujeme kusové (od 1 ks) téměř odkudkoli z Německa.

Přepravujeme karavany téměř z celého Německa.

Přeprava karavanů z aukcí, logistických center, od soukromých prodejců, autobazarů a prodejců nových i karavanů z Německa. Přepravy již od 1 karavanu.

Cena přepravy karavanu z Německa

Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. 

Abychom mohli připravit přesnou cenovou nabídku přepravy karavanu, budeme od Vás potřebovat nějaké vstupní údaje. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model karavanu a orientační cenu přepravovaného nákladu. Stálým klientům nabízíme krátké dodací lhůty a možnost platby převodem na fakturu.


Čím začít

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Máte dotaz ohledně dovozu auta, karavanu, obytného vozu, neb o motorky? Pošlete nám zprávu! Těšíme se na rozhovor s vámi.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 234 688 377, +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.