Přeprava karavanů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě.

Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 1 karavan) až po největší soupravy (kapacitou až 4 karavany). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy karavanů již od 1 ks téměř kamkoli do Německa.

Každý chce za dopravu karavanu z Německa do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci.

Pokud si necháte přivézt karavan někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních a smluvních partnerů z celé EU.

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu karavanu z Německa vzpomeňte si na nás. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří potřebují přepravit karavan z Německa do  České republiky.

Při přepravě karavanů z Německa do České republiky nabízíme:

  • Přepravy karavanů již od 1ks téměř odkodkoli z Německa
  • Celovozové přeprav až 4 karavanů
  • Krátké dodací lhůty
  • Pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného
  • Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel
  • Převozní číslo platné 10 pracovních dní na území ČR v hodnotě 2.000,- Kč ZDARMA

Náš vozový park a vozový park našich smluvních partnerů disponuje celkem 60-ti přepravníky automobilů, jedná se výhradně o moderní kamiony značek Mercedes – Benz, Volvo, Iveco a přívěsy značek Lohr, Kässbohrer, ROLFO, Groenewold a RIMO. Přepravníky automobilů mají kapacitu 8-10 aut.

Cena přepravy karavanu z Německa:

Abychom mohli připravit nabídku přepravy, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu.

Pokud máte v ruce nějakou konkurenční nabídku na dopravu automobilu ze zahraničí a chcete si ověřit, zda my máme lepší, stačí tuto nabídku poslat na e-mail info@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.

Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.

Nabídku na přepravu karavanu z Německa Vám rádi připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Potřebujete další informace o přepravě karavanů z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Pište: info@autoimportgroup.cz 

Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800