Dovoz prověřených aut z Německa bez rizik přináší s využitím služeb naší společnosti výhodu ve formě možnosti výběru z široké nabídky aut na německém trhu a jistotu skutečně kvalitního vozu přesně dle Vašich požadavků bez nutnosti vážit zdlouhavou cestu kvůli technické prohlídce s nejistým výsledkem.

Vše zvládneme za Vás rychle a pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je uveden postup, jak celý dovoz auta probíhá.

Ušetřete si mnoho starostí, vyberte si Váš vysněný vůz v pohodlí domova bez časové tísně a vše od prohlídky auta až po vyřízení formalit nechte na našich proškolených odbornících.

Orientujeme se výhradně na nabídky spolehlivých a ověřených německých prodejců. Při nákupu vozidlo důkladně prohlédneme, zda jeho technický a vizuální stav odpovídá představám našeho zákazníka. Ke koupi vás v žádném případě nebudeme tlačit. Máme-li o vozidle pochybnosti, na nevhodnost koupě vás vždy upozorníme. Jsme připraveni nalézt auto podle vašeho přání. Rádi také zajistíme koupi nového či ojetého vozu z Německa, který si najdete na internetu sami. V takovém případě pro vás vůz ověříme a poskytneme Vám poradenský servis.

1. HLEDÁNÍ VOZU V NĚMECKÉ INZERCI

První krok je na Vás. Hledejte, bádejte, přehrabujte se nabídkami, zvažujte, filtrujte, dohadujte se s manželkou o barvě, se synem o výkonu motoru. Doporučujeme hledat v inzerci vozů na www.mobile.de a www.autoscout24.de. Jakmile vyberete své favority, dejte nám vědět – zavolejte, napište e-mail nebo vyplňte poptávkový formulář. Vždy je lepší vybrat alespoň 2-3 vozidla.

2. OVĚŘOVÁNÍ DOSTUPNOSTI, REZERVACE VOZU

Ve chvíli, kdy od Vás obdržíme poptávku, hned se začneme žhavit telefony s německým předčíslím a ověříme:

DOSTUPNOST VOZIDLA

Přestože je německá inzerce aktualizována několikrát za den, i tak se může někdy stát, že vozidlo nám před nosem vyfoukl jiný zákazník. V takovém případě Vám nabídneme alternativy.

Nezoufejte, aut je vždy dost pro všechny.

  • S rezervací vozu podepisujeme smlouvu o dovozu automobilu.

3. KONTROLA VOZU, JEHO NÁKUP A PŘEPRAVA

Pokud se Vám nabídka zamlouvá a přejete si nákup vozidla uskutečnit, sepíšeme s prodejcem Vaším jménem kupní smlouvu na automobil. Jakmile prodejci uhradíte kupní cenu, roztočíme celý proces:

  • se zahraničním partnerem je podepsána objednávka / upní smlouva na vozidlo, hradíte fakturu přímo prodejci
  • zároveň rezervujeme místo na kamionu a plánujeme dopravu
  • podle vytížení dopravy je vozidlo v rozpětí 2 – 10 dnů dopraveno na náš sklad do ČR
  • provádíme evidenční kontrolu, STK, mytí a čištění, předprodejní kontrolu a servis, registraci vozidla
  • než auto dorazí, začneme vyřizovat financování, pojištění, až 3 letou záruku a nabídneme Vám další služby

Co vás zajímá?

Berete auto na protiúčet?

Ne, bohužel. Děláme jednu jedinou věc, děláme ji poctivě a děláme ji opravdu dobře: Draftujeme ta nejlepší zajetá auta ze západní Evropy do Česka. Nic jiného neprodáváme ani nekupujeme. A právě díky tomu nám můžete věřit, že náš výběr aut nemá žádnou slabinu.

Nákup auta bez DPH

Zajistíme nákup a dovoz auta s odpočtem DPH, vyřídíme za Vás veškeré doklady. Nabízíme vozy s možností odpočtu DPH pro firmy a živnostníky – plátce DPH.

Záruky

Díky mnohaletým zkušenostem a znalostem německého trhu, doporučíme nebo vybereme se zákazníkem nejvhodnější auto, u kterého spolehlivě ověříme jeho původ, skutečného vlastníka, pravdivost a originalitu dokladů i minulost pro potvrzení záruky, že vůz není v databázi odcizených aut či není vázán žádnými finančními závazky.

Auta z Německa na splátky

Máme bohaté zkušenosti s financováním aut z dovozu za výhodných podmínek. Vyřídíme veškeré formality spojené s finančními službami ve velmi krátké lhůtě. Dovoz aut ze zahraničí na splátky už nemůže být pohodlnější.

Průběh obchodu

Komfortní služba dovozu aut z Německa je naší společností extrémně propracovaný systém, včetně zajištění prvotní technické prohlídky auta s videohovorem.

Cena dovozu auta z Německa

Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu, poskytování záruk a tedy dostát svým slibům a závazkům. To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu. Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit.

Automobily z Německa s možností odpočtu DPH pro firmy a živnostníky, plátce DPH

Jako plátce DPH máte možnost odpočtu DPH i na vozidla dovezená z Německa. Základním předpokladem je pochopitelně výběr z odpočtových vozů již v Německu. Specializujeme se na nalezení odpočtových vozů pro firemní klientelu (jedná se o nové, zánovní, ale i referenční vozy), provedeme Vás celým procesem dovozu takového automobilu, jehož součástí je při úhradě základu daně již téměř nevýlučně spjatá záloha ve výši 19% z kupní ceny a doložení nutné dokumentace k jejímu opětovnému navrácení bankovním převodem nazpět. Zní to možná komplikovaně, ale pro nás je to běžný proces a relativně dobře fungující systém, jak prokázat přenesení daňové povinnosti do jiného členského státu EU. Cena pro firemní klientelu je stanovena individuálně na dotaz v závislosti na objemu vozidel, frekvenci dodání, platebních podmínkách, apod. Pro naše stálé klienty jsou vytvářeny zvýhodněné podmínky.

Kontaktujte nás a vše s Vámi ochotně probereme. I Vám zařídím dovoz auta ze zahraničí bez skrytých poplatků, bez prodlužování termínů, bez záloh předem.