Přeprava aut z Německa

Přeprava vozidel z aukcí, logistických center a od ostatních prodejců nových i ojetých vozidel. Přepravy již od 1 vozu téměř odkudkoli z Německa.

Tím, že dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu automobilu z Německa vzpomeňte si na nás. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří si koupí automobil v zahraničí sami a s námi řeší pouze přepravu vozu do České republiky.

Vše pod jednou střechou – to je strategie mnoha společností světového významu a stejně smýšlíme i my. Zajišťujeme-li totiž nějakou službu sami, jsme schopni garantovat její kvalitu. Z toho důvodu jsme pořídili např. vlastní přepravníky automobilů. Ty dopravují některé Vámi objednané vozy do České republiky, ale zároveň jsou Vám na požádání k dispozici na přepravu Vašeho auta. 

Kusová a celovozová mezinárodní přeprava vozidel z Německa

Pojištění vozidel během přepravy

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

K našim stálým destinacím patří transporty vozidel mezi ČR, Německem, Švýcarskem, BeNeLuxem a Itálií. Disponujeme přepravníky od nejmenších (kapacita 3 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy automobilů již od 1 ks téměř odkudkoli z Německa. 

Disponujeme také několika logistickými plochami pro překládku a uskladnění vozidel. V Bietingenu, v Mnichově, v České Lípě, v Praze a ve Valašském Meziříčí. 

„Každý chce za dopravu zakoupeného automobilu ze zahraničí do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci.“

Cena přepravy automobilu

Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. 

Abychom mohli připravit přesnou cenovou nabídku přepravy, budeme od Vás potřebovat nějaké vstupní údaje. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu a orientační cenu přepravovaného nákladu. Stálým klientům nabízíme krátké dodací lhůty a možnost platby převodem na fakturu.