Přeskočit na obsah

Nabízíme Vám možnost koupě vozu v zahraničí bez daně z přidané hodnoty. Pro vůz si můžete přijet k nám do Prahy sami, nebo Vám jej přistavíme před dveře Vašeho domu.

Jako plátce DPH máte možnost odpočtu DPH i na vozidla dovezená ze zahraničí. Základním předpokladem je pochopitelně výběr z odpočtových vozů již při nákupu. Specializujeme se na nalezení odpočtových vozů pro firemní klientelu (jedná se o nové, zánovní, ale i referenční vozy), provedeme Vás celým procesem dovozu takového automobilu, jehož součástí je při úhradě základu daně již téměř nevýlučně spjatá záloha ve výši 19% z kupní ceny a doložení nutné dokumentace k jejímu opětovnému navrácení bankovním převodem nazpět. Zní to možná komplikovaně, ale pro nás je to běžný proces a relativně dobře fungující systém, jak prokázat přenesení daňové povinnosti do jiného členského státu EU. Cena pro firemní klientelu je stanovena individuálně na dotaz v závislosti na objemu vozidel, frekvenci dodání, platebních podmínkách, apod. Pro naše stálé klienty jsou vytvářeny zvýhodněné podmínky.

Pro naše zákazníky zajišťujeme nákup vozidla přímo od zahraničního partnera rovnou bez DPH. Pokud jste plátce DPH, zaplatíte váš vybraný vůz přímo bez DPH. Vše probíhá naprosto transparentně a vy navíc ušetříte z ceny vozu rovnou 21%! Po zaplacení celé kupní ceny bez DPH (MwSt.) se automaticky stáváte vlastníkem vozidla.

  • Ověřený a úředně přeložený výpis z obchodního rejstříku
  • Osvědčení o registraci plátce DPH
  • Kopie občanského průkazu podepsaná jednatelem společnosti popř. kopie pasu
  • Druhý doklad totožnosti

Vy kupujete, my zařídíme formality.

Předpokladem Vašeho zájmu o naše služby je situace, když chcete v Německu vybraný automobil koupit bez daně z přidané hodnoty (MwSt.) a německý, rakouský, švýcarský, nebo italský obchodník Vám jej za netto cenu odmítá prodat.

Mnozí z Vás obchodují s auty, proto víte, že víc než 50 % německých prodejců dnes za netto cenu neprodává. Důvodů je víc, ty na naší stránce nebudeme rozebírat. Budeme se věnovat pouze řešení problému.

Vyberete si vůz a kontaktujete nás.

Jaký bude další postup:

  • Obdržíte plnou moc od naší německé společnosti na koupi Vámi vybraného vozu.
  • S prodejcem se domluvíte na termínu převzetí
  • Prodejci zaplatíte netto cenu
  • Naše německá společnost doplatí prodejci DPH (MwSt.)
  • A nakonec naše společnost (formálně) prodá vozidlo Vám.
Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...