Přeskočit na obsah

Dovoz na objednávku

Rádi byste nové auto, ale nechcete auto z České republiky, protože prostě zdejším prodejcům nevěříte? IMPORT DIRECT už třetím rokem dodává svým klientům (viz. sekce Prodaná auta) auta nejvyšší kvality z těch zemí, kde se o auta umí lidé starat. Nenajdete u nás auta zázračně levná, protože v této oblasti se zázraky nedějí.

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality dovážených automobilů IMPORT DIRECT dodává na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 80.000, maximální stáří 3 roky, minimální tržní cena 450.000,- Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou z dovozu, jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto přivézt i bez zázračné ceny?

  1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 200.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.
  2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Německa či severu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.
  3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky amilo car máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.
  4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

A jak funguje samotný proces objednání ověřený desítkami či dokonce stovkami spokojených klientů amilo car, viz. Reakce našich klientů?

  1. Pošlete nezávaznou poptávku
  2. Obdržíte nabídku vozu od amilo car
  3. Automobil můžete závazně objednat
  4. Do 10 dnů od objednání a složení kauce 30% – 50% z kupní ceny (dle dohody) auto přivezeme, připravíme a předáme.
Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...