Přeskočit na obsah

ZIMNÍ PRACOVNÍ DOVOLENÁ V ITÁLII 22. 12. 2022 – 8. 1. 2023

  • od

Tak jsme se konečně dočkali zaslouženého odpočinku. Starobní důchod to sice ještě není, ale pracovní dovolená ano. Oznamujeme Vám tedy tímto, že ve čtvrtek 22. 12. 2022 končíme částečně s prací a za vydělané peníze se jedeme flákat na hory do Itálie a prostě si do 8. ledna 2023 budeme dělat co chceme a nenecháme se nikým honit.

Během pracovní dovolené máme sice naplánovány nějaké pracovní schůzky s našimi současnými obchodními partnery i novými dodavateli, ale nebudeme nakupovat žádné auta, ani řešit žádné konkrétní obchody, či dovozy ať už z Německa, Itálie, nebo Španělska (teda mimo již obchody a objednávky které jsou v běhu).

U počítače, tabletu a na telefonu budeme velmi sporadicky a vaše požadavky, dotazy a problémy budeme tedy řešit pouze pokud budeme mít přístup k internetu. Pár dní vydechneme a od konce dovolené se vám budeme s malými přestávičkami plně věnovat do další, tentokrát již plnohodnotné dovolené, kterou plánujeme na polovinu sprna v Španělsku, nebo opět ve Itálii.

Pokud by jste nás tedy nezastihli ani na e-mailu, ani na telefonu, tak se neomlouváme, ale prostě nepracujeme. Věřím, že pochopíte potřebu odpočinku a přejte nám to. I my Vám přejeme odpočinek, klid na lůžku, teplou vodu a žádné starosti.

Nouzový režim po dobu pracovní dovolené:
Po dobu naší pracovní dovolené funguje nouzový režim a to takto: Pokud nám mermomoci chcete přivézt peníze a koupit některé z aut, které jsme nestihli prodat před Vánoci a máme jej skladem máte smůlu, protože se Vám nemá kdo věnovat.

Své dotazy ohledně dovozu a nákupu aut, obytných vozů a karavanů můžete zasílat pomocí našeho kontaktního formuláře, nebo psát na WhatsApp (+420 603 737 626), nebo na e-mail: info@importdirect.cz, jakmile bude možnost tak odpovíme.

Své dotazy a poptávky ohledně přepravy automobilů směřujte prosím na e-mail: dispo@importdirect.cz, info@prepravaautomobilu.cz, Vaše dotazy a poptávky bude řešit kolega Martin a vyřídí je jakmile to bude možné.

Budeme si sice užívat, ale večer snad budeme na internetu a pokud budeme mít signál tak i na telefonu, ale konkrétní objednávky nechte prosím až po dovolené, protože naši partneři v zahraničí si také chtějí užít klidu, pohody a načerpat nové síly.
Pokud budete chtít vědět jak si užíváme pracovní dovolenou tak sledujte náš Facebookový profil, který najdete na: https://www.facebook.com/importdirect.cz

Kam dál?

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

sekce Auta na objednávku s vysvětlením toho, jak to u nás funguje

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...