Bezpečný způsob nákupu ojetého auta v zahraničí zajišťuje náš profesionální přístup a zkušenosti, které nabízíme všem klientům se zájmem o auta z dovozu.

Garance původu a ujetých kilometrů

U všech nabízených vozů je důkladně prověřen jejich skutečný původ, ujeté kilometry a servisní historie. To znamená, že vůz nepochází z trestné činnosti, nemá pozměněné číslo karoserie, nemá upravený stav počítadla ujetých kilometrů a na voze nevázne zástavní právo nebo nesplacený leasing.

  • záruka na původ vozu a číslo karoserie
  • 100% právní záruka
    prověřujeme skutečný stav najetých kilometrů se společností Cebia
  • na vozech neváznou žádné dluhy nebo zástavní práva

Díky našim mnohaletým zkušenostem a znalostem nejen evropského trhu, doporučíme nebo vybereme se zákazníkem nejvhodnější auto, u kterého spolehlivě ověříme jeho původ, skutečného vlastníka, pravdivost a originalitu dokladů i minulost pro potvrzení záruky, že vůz není v databázi odcizených aut či není vázán žádnými finančními závazky. Zároveň každý automobil projde naší vlastní systémovou kontrolu počtu ujetých km a podrobným ohledáním vozu přímo u prodejce.

Pokud naši technici zjistí na místě sebemenší nesrovnalosti, je náš klient informován pro konzultaci dalšího postupu, včetně návrhu na prohlídku jiného vozu kdekoliv v Německu (Švýcarsku) bez navýšení dalších finančních nákladů pro klienta. Je pro nás velmi důležité, aby náš zákazník zakoupil nejvhodnější auto v dané chvíli.

Veškeré záruky na dovážené automobily z Německa poskytujeme po splnění přísné interní kontroly našimi vyškolenými techniky a na základě tamní přísné legislativy s čistým svědomím.

Umožňujeme každému klientovi na zakoupený vůz možnost prodloužení záruky u renomované společnosti za výhodné ceny.