Společnost Autoimport group má od června tohoto roku přístup do evropského informačního systému automobilek ve kterém jsou zveřejněny veškeré svolávací akce současných i v minulosti vyráběných automobilů.

V rámci svolávacích akcí výrobců automobilů jsou vždy odstraňovány výrobní závady toho či onoho automobilu.

Přístup do toho informačního systému nám dává dobré vodítko na co se zaměřit při kontrole automobilů a to jak při ověřování servisní historie v informačních systémech tak i při fyzické kontrole vozu.

Svolávací akce většinou nevypovídají příliš o spolehlivosti toho kterého vozu. I často svolávaný model může být dobrou volbou a platit to může i naopak.

O svolávacích akcích a spolehlivosti jednotlivých automobilů budeme naše zákazníky vždy informovat a předložíme jim kompletní výpis automobilkou vyhlášených svolavacich akcí ke kupovanému modelu vozu.

Před koupí vozu je dobré vědět, kvůli jaké závadě a kdy svolávala ta která automobilka nejčastěji. Minimálně proto, abyste se při koupi vozu z druhé ruky zajímali i o to, zda byla ohlášená závada předchozím majitelem odstraněna. Často se stane, že problematické auto zůstane po svolávačce neopravené, protože se o ní majitel nedozví, nebo svolávací dopis ignoruje.

Chcete-li si dovézt důkladně prověřené auto za zahraničí a chcete se při jeho nákupu vyhnout koupě „zajíce v pytli“ jako tomu je u naší konkurence tak nás neváhejte kontaktoval na info@autoimportgroup.cz anebo rovnou volejte na +420 731 011 116

Svolávací akce automobilek – prověření vozu před nákupem
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800