Autoimport group, s.r.o.  podporuje ekologickou likvidaci starých automobilů a společně se svými obchodními partnery z Německa vyhlašuje další vlnu tzv. šrotovného. Zákazníci, soukromé osoby, kteří do 30.4.2020 zakoupí u našich smluvních partnerů nový automobil a k tomu odevzdají svůj vysloužilý automobil, který vlastní nejméně 1 rok, získají slevu až 12.000,- € na nově zakoupený automobil. 

Dovezte nám Váš starý vůz jakékoliv značky a jakéhokoliv stáří, my se o něj postaráme a navíc od nás dostanete slevu na Váš nový vůz. Při koupi nového vozu v Německu činí sleva až 8.000,- €. Výše šrotovného se odvíjí od modelu a značky kupovaného vozu.

Všechny automobily mají navíc zdarma prodlouženou záruku na 5let, nebo do ujetí 100 000 km.

Vyčistěte si garáže a využijte u nás bonus na nákup nového vozu z Německa!

Podmínkou pro získání slevy na nový automobil je:

  • nákup nového automobilu
  • nákup automobilu u našeho smluvního partnera
  • koupě automobilu přímo na koncového zákazníka (fyzickou osobu)
  • platba za automobil musí proběhnout přímo prodejci v Německu
  • odevzdání vysloužilého automobilu proběhne v ČR společnosti Autoimport group, s.r.o., která zajistí odhlášení vozu z provozu v ČR
  • Vrácený automobil může být v jakémkoli stavu, nefunkční i bez příslušenství.
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800