Přeskočit na obsah

Služba VIP Prodej startuje

Novou službou VIP Prodej propojujeme ty, kteří nabízí k prodeji kvalitní auto a ty, kteří takové auto zoufale shánějí.

  • Přísné posuzování kvality inzerovaných vozů
  • Prohlídka a špičkové fotografie v rámci služby

Ministerstvo dopravy ČR přišlo v minulých dnech s návrhem, aby se ujeté kilometry vozu zapisovaly přímo do velkého technického průkazu. Je to dobrý nápad a minimálně vykročení správným směrem. Podle společnosti Cebia každé čtvrté auto na českých silnicích nemá na tachometru skutečný stav kilometrů, což se z pohledu prodejce, jenž podobné praktiky striktně odmítá a postavil na tom celou svou existenci, jeví stále jako pozitivní údaj. Vynalézavost obchodníků s ojetými auty nezná mezí, přičemž machinace s najetými kilometry a přibarvování informací o skutečném stavu auta zasahuje do pater, o kterých nemá klient ani tušení.

Jinými slovy i společnosti, které se zaklínají všemožnými zárukami, ústy svých zaměstnanců mimo záznam tu a tam přiznají, že stáčení kilometrů jim není cizí, spíš naopak. Existujeme na trhu téměř 30 let (maše rodinná firma byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba podnikající v oblasti dovozu a prodeje automobilů) a na kilometry kteréhokoliv z dosud prodaných vozů nikdy nesáhla. Tedy vlastně ano. Dvakrát vracela hodnotu kilometrů na původní úroveň a napravovala tak křivdy, které na svých klientech páchali jiní. Jako bojovník za právo zákazníka na skutečné informace proto jsme spustil novou službu VIP Prodej, která s nečestnými praktikami bojuje svým specifickým způsobem.

Stočené kilometry nebo bourák? Nebereme
Nedokážeme ochránit klienty před nečestným počínáním jiných obchodníků, umíme ovšem propojit ty, kteří mají a chtějí nabídnout k prodeji kvalitní auto a ty, kteří podobné auto zoufale shánějí. Na českém internetu se samozřejmě nabízí řada možností osobní inzerce včetně vystavení auta na některém z velkých automobilových inzertních serverů. Problém tohoto druhu prodeje spočívá v tom, že schází arbitr. Schází ten, kdo řekne, zda nabízené auto opravdu neskončilo na pár hodin v příkopě, na dně řeky nebo nepřekročilo hranice České republiky s pořádným šrámem na karoserii či ještě hůře v dokumentaci.

Služba VIP Prodej naší společnosti toto spolehlivě řeší. Zájemce o službu sám na e-mail info@dovozautznemecka.cz zašle veškeré potřebné údaje o svém autě. Přičemž auta bouraná, bez servisní knihy nebo s jediným klíčem mají smůlu. Pokud auto projde naší interní kontrolou a klient souhlasí s prohlídkou i nafocením na dohodnutém místě. V rámci prohlídky proběhne rovněž kontrola všech dokumentů a záznamů v servisní knize a teprve na základě schválení primářem Auto kliniky bude auto zařazeno do inzerce.

Auto inzerce na náš způsob
Inzercí se rozumí špičková skladová karta auta obsahující veškeré potřebné údaje o voze včetně detailních fotografií a popisu. Klient může s vozem dál jezdit a čekat na reakci ze strany našich prodejců. Proces prodeje klientského auta probíhá plně v režii našich zkušených prodejců, kdy si prodávající i kupující mohou být stoprocentně jisti, že jeden na druhého nešije žádnou boudu.

Na jedné straně totiž stojí člověk, který nechce své opečovávané kvalitní auto postavit mezi pochybné existence v autobazaru a na straně druhé člověk, který se nechce takovými existencemi probírat a doufat, že nesáhne vedle. Naše společnost se tímto způsobem snaží podpořit snahu o zamezení či alespoň omezení machinací s najetými kilometry a bude vždy stát na straně těch, kteří bojují za stejnou věc. Zároveň tímto vkládáme silný nástroj do rukou všech, kteří mají doma hezké auto a chtějí toto prodat a těch, kteří takové auto hledají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

15 − 3 =

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...