Rychlý dovoz aut z Německa na zakázku vám zajistí firma Autoimport group s.r.o.. Stačí nás kontaktovat a my už se postaráme o bezpečný nákup vozidla dle vašeho přání.

Zvažujete koupi ojetého vozidla, ale chcete mít jistotu, že nebude mít skryté vady nebo přetočené kilometry? Bezpečný nákup vozidla dle vašeho přání vám zajistí spolehlivá firma Autoimport group s.r.o., která se specializuje na dovoz aut z Německa na zakázku.

Proč si pro dovoz automobilu z Německa vybrat právě firmu Autoimport group s.r.o.?

  • automobil si vyberete přes internet z pohodlí domova
  • veškeré formality budou vyřízeny za vás
  • k dispozici vám bude pracovník, který vaše dotazy ohledně ojetého automobilu přeloží přímo prodejci
  • koupi auta si můžete kdykoliv rozmyslet, až do podpisu kupní smlouvy nemáte žádné závazky k nám ani prodejci auta.

Ojeté automobily z Německa mají vždy ověřený původ i historii, o které se díky našim profesionálním pracovníkům můžete přesvědčit přímo u německého prodejce.

Neváhejte a nechte si dovézt z Německa vaše vysněné auto – kontaktujte firmu Autoimport group, která vám ohledně dovozu vždy ráda poradí.

Rychlý dovoz aut – prověřené, certifikované vozy z Německa
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800