Na webu Dovoz aut z Německa nově najdete širokou nabídku referenčních vozů BMW.

Kdo by nechtěl BMW s najetými 10 až 20 tisíci kilometry ve stavu nového auta za cenu řádově o stovky tisíc nižší? Odpovíme klidně za vás. Blázen? Nebo možná zarytý milovník vůně nového auta, která se sice z těchto referenčních nevytratila, ale celý požitek asi trochu kazí fakt, že tam před tím někdo seděl. Pokud vám velmi krátké a přechodné držení auta v rukou někoho jiného vůbec nevadí, máte nakročeno ke koupi roku. 

Autoimport group nově zařadil do nabídky krásné referenční vozy BMW přímo z fabriky automobilky. Vybírat si můžete z několika stovek krásných referenčních vozů BMW a konkrétně referenčních automobilů BMW 320d, 540i, X2, X3, X4, X5 a vlastně všech modelových řad i motorizací, ale mimo jiné si taky si můžete za výborné peníze pořídit referenční MINI. Celou nabídku referenčních vozů BMW si můžete prohlédnout v sekci Auta BMW na externím skladě.

Nechcete referenční? Máme i nové BMW

Nechcete se smířit s tím, že ve vašem novém autě před vámi někdo jezdil? Máte své specifické požadavky na výbavu a nepřejete si, aby něco ve vašem novém autě scházelo? Chápeme vás, a proto vám nabízíme možnost zadat skrze Autoimport group své nové BMW přímo do výroby s velkou slevou, která může dosahovat až 20%. Nemusíte se ničeho obávat, máme s tím velké zkušenosti a za sebou spoustu prodaných nových vozů. Nabídku modelů najdete v sekci nová auta, více informací zase na stránce věnované prodeji nových vozů BMW.

Referenční vozy BMW přímo z fabriky od Autoimport group
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800