Přeskočit na obsah

Referenční a předváděcí vozy BMW a MINI z Německa

Dovoz aut z Německa prodává a dováží referenční a předváděcí vozy BMW a MINI. Obchod s kvalitními zánovními automobily BMW a MINI nenecháváme náhodě a proto Vám oficiálně a prostřednictvím našeho webu oznamujeme, že naše mnichovská pobočka zahájila úzkou spolupráci s automobilkou BMW AG a dovoz referenčních vozů BMW a MINI přímo od bavorské automobilky BMW AG München a participujících autorizovaných dealerů značky. Prodejní program BMW Premium Selection a MINI Next komplexním způsobem řeší problematiku prodeje mladých ojetých automobilů v síti autorizovaných partnerů značky. V rámci programu byly stanoveny nejen normy pro příjem, přípravu a prezentaci ojetých vozů, ale také soubor souvisejících služeb.

BMW Premium Selection

V programu BMW Premium Selection jsou nabízeny výhradně referentské, předváděcí a skladové vozy tovární značky BMW, které v době prodeje nejsou starší 5 let od první registrace a nemají najeto více než 120 000 km. Naprostá většina vozů pochází z vlastních zdrojů BMW. Dalším zdrojem jsou vozy získané od zákazníků v rámci protiúčtu. Vozy, které dealer dokonale zná, protože je sám jako nové prodal a poté i servisoval. Zákazník tak má absolutní jistotu, že kupuje vůz s jasnou a prokazatelnou prodejní a servisní historií.

Záruka 24 měsíců + BMW záruka mobility.

Každý vůz prodaný v rámci programu BMW Premium Selection je zabezpečený 24 měsíční zárukou a zárukou mobility (stejně jako tomu je u nových vozů). V praxi to znamená, že pokud dojde u vozu k nějakým technickým problémům, jsou vždy vyřešeny a zákazník není nechán bez pomoci.

360° technická prohlídka.

Je nutné každý vůz před prodejem nechat projít přísnou kontrolou – tzv. „360° kontrolou technického a optického stavu vozu“. Již z názvu je patrné, že se jedná o kompletní kontrolu vozidla, provedenou školeným mechanikem značkového servisu za pomoci špičkové diagnostiky. Zákazník tedy kupuje vůz dokonale prověřený po technické stránce.

Ověřená historie vozu.

Všechna vozidla nabízená v programu BMW Premium Selection jsou pravidelně udržován v autorizovaném servisu. Veškerá historie je snadno prokazatelná a doložitelná.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...