Od roku 1992 jsme dovezli přes 5.000 aut různých značek. Známe každé z nich.

Společnost Autoimport group, s.r.o. byla založena v roce 2017 jako pokračovatel činnosti fyzické osoby podnikající v oblasti dovozu a prodeje automobilů od roku 1992. Je to neuvěřitelné, ale dnes je to již dvacet osm let co dovážíme auta. Tehdy jsme byli mladí a šli do všeho s neskutečným elánem a chutí. Dnes jdeme do všeho také s elánem a chutí, ale již s větší rozvahou a opatrností. Každé auto od nás odjíždí jako začátek dobrého příběhu. Zaměřujeme se na dovoz aut, obytných vozů, karavanů, motorek, stavebních i zemědělských strojů z Německa, Rakouska, severu Itálie a Švýcarska.

Za jednu z největších výhod námi zvoleného konceptu dovozu automobilů považujeme nezávislost na kterékoliv značce. Když automobilka vyrobí dobré auto, které vám bude vyhovovat, doporučíme jej. V opačném případě, má automobilka smůlu.

„Prý co prodejce automobilů, to hochštapler. Nemusí tomu tak být. Byť je firma na východě. 🙂 Auto pro parádu, pro manželku, pro společníka, pro firemní rajtování, pro spolupracovníky či minibus? BMW, Volvo, Ford, Caravelle...? U Autoimport group jsem objednal již 3 vozy a slova Jakuba jsou pravdivá - nejsme nejlevnější, ale prodáváme ověřená a kvalitní auta s jasnou historií.“