Korunní 2569/108, 101 00 Praha
Již 23 let stejné číslo: +420 603 737 626
info@dovozautznemecka.cz

PROVĚŘENÍ PŮVODU V ZAHRANIČÍ – SYSTÉM OCIS

  • Služba prověřování původu vozidel PROVIN je založena na výměně dat o vozidlech v síti smluvních partnerů mezinárodního informačního Systému OCIS (Open Car Information System). Cílem Systému OCIS je nalézat odcizená vozidla a navracet je původním majitelům.
  • Systém neumožňuje výměnu osobních údajů, týká se pouze vozidla a základní dotaz se provádí prostřednictvím VIN vozidla.
  • Cebia prověřuje vozidla v těchto zemích: USA, Kanada, SRN, Itálie, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Belgie, Dánsko, Finsko, Maďarsko, Nizozemsko, Portugalsko, Rusko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Slovensko, Polsko, Ukrajina, Bělorusko.
  • Výsledkem prověření původu vozidla službou PROVIN je vydání originálního OSVĚDČENÍ o prověření původu vozidla v Systému OCIS.
  • V případě zjištění závadového vozidla, resp. skutečností, které by mohly ukazovat na možnost spáchání trestného činu, je Cebia podle platných zákonů ČR povinna informovat Policii ČR.
  • Jestliže Vám někdo předkládá např. při prodeji vozidla OSVĚDČENÍ o provedení prověření původu vozidla v Cebia, doporučujeme vždy si bezplatně ověřit jeho pravost zde (24 h denně / 7 dní v týdnu). Společnost CEBIA bohužel každý měsíc zachytí v ČR průměrně 40-50 ks padělaných OSVĚDČENÍ.
POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.