V případě nečekané poruchy Vašeho vozidla poskytuje Autoimport group výhodnou prodlouženou záruku od pojišťovny Colonnade na ojeté osobní automobily.

Chystáte si pořídit ojetý automobil z Německa, ale obáváte se dodatečných výdajů na opravy vozu? Pak nezoufejte a obraťte se na nás, kde Vám zajistíme prodlouženou záruku od pojišťovny Colonnade.

Jedná se o komerční záruku, která zajistí, že Vás v případě nečekané technické poruchy nepotkají vysoké výdaje za opravy vozu. Tato záruka se vztahuje na náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy. 

Nabízíme hned několik záručních programů, jejichž rozsah závisí na stáří automobilu a počtu najetých kilometrů. Pro získání prodloužené záruky však musíte dodržovat pravidelné servisní prohlídky dle doporučení výrobce. Finanční zabezpečení poskytuje pojistitel s hodnocením A+, společnost Colonnade. 

Více informací naleznete na našich webových stránkách: https://www.dovozautznemecka.cz/pojisteni-autocheck/

Prodloužená záruka na ojeté osobní automobily z Německa
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800