Potřebujete převézt auto v ČR po vlastní ose za účelem registrace a potřebujete převozní číslo? Zařídíme pro Vás vystavení české krátkodobé převozní značky na všechny typy vozidel za cenu 2.000,- Kč.

Námi vydaná převozní značka, nebo-li převozka Vám umožní cestovat s automobilem po celém Česku. Naše služby v oblasti převozní značky jsou velmi levné a převozky můžete dostat ještě v den podání žádosti o vystavení převozních čísel.

Převozní značka je hlavně určena pro přepravu vozu po České republice za účelem registrace vozidla na příslušném magistrátu. Podmínkou vydání převozních značek je platná STK (TÜV).

České převozní značky Vám vyřídíme téměř na počkání přímo u nás v pražské kanceláři.

   • Objednávky přijaté do 16:00 hod. vyřídíme ještě týž den
   • K vystavení značek potřebujeme kopii velkého a malého TP, kopii protokolu TÜV a oboustranou kopii Vašeho OP
   • Před vystavení převozní značky je potřeba mít sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení)
   • Platnost převozních značky je 10 pracovních dnů od data vystavení
   • Převozní značka je jednorázová a je nepřenosná na jiné vozidlo
   • Převozní značky vystavujeme přímo na Vaše jméno
   • Převozní značky  se po vypršení platnosti nemusí vracet
   • Součástí převozní značky není pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), to jsme Vám schopni sjednat za výhodných podmínek.

Převozní značky nesmí být použity na havarované, či jinak poškozené vozidlo a nesmí být umístěny na vozidlo, které není odhlášeno z provozu a které nemá schválenou technickou způsobilost. Za stav a použití přepravních značek odpovídá vždy řidič. Řidič odpovídá také za veškeré dopravní přestupky spáchané s přidělenou přepravní značkou.

Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800