Potřebujete převézt auto v ČR po vlastní ose za účelem registrace a potřebujete převozní číslo? Zařídíme pro Vás vystavení české krátkodobé převozní značky na všechny typy vozidel za cenu 2.000,- Kč.
„Papírovou převozní“, tedy „manipulační“ registrační značku si běžně na úřadě nevyřídíte, pokud k tomu nemáte zvláštní oprávnění. Převozní manipulační značku Vám může vystavit pouze oprávněná organizace, která má pro toto zvláštní oprávnění vydané ministerstvem dopravy.

Námi vydaná převozní značka, nebo-li převozka Vám umožní cestovat s automobilem po celém Česku. Naše služby v oblasti převozní značky jsou velmi levné a převozky můžete dostat ještě v den podání žádosti o vystavení převozních čísel.

Převozní značka je hlavně určena pro přepravu vozu po České republice za účelem registrace vozidla na příslušném magistrátu.

České převozní značky Vám vyřídíme téměř na počkání přímo u nás v pražské kanceláři.

  • Objednávky přijaté do 16:00 hod. vyřídíme ještě týž den
  • K vystavení značek potřebujeme kopii velkého a malého TP, kopii protokolu TÜV a oboustranou kopii Vašeho OP
  • Před vystavení převozní značky je potřeba mít sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení)
  • Platnost převozních značky je 10 pracovních dnů od data vystavení
  • Převozní značka je jednorázová a je nepřenosná na jiné vozidlo
  • Převozní značky vystavujeme přímo na Vaše jméno
  • Převozní značky  se po vypršení platnosti nemusí vracet
  • Součástí převozní značky není pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), to jsme Vám schopni sjednat za výhodných podmínek.
  • Převozní značky nesmí být použity na havarované, či jinak poškozené vozidlo a nesmí být umístěny na vozidlo, které není odhlášeno z provozu a které nemá schválenou technickou způsobilost. Za stav a použití přepravních značek odpovídá vždy řidič. Řidič odpovídá také za veškeré dopravní přestupky spáchané s přidělenou přepravní značkou.
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800