Přeprava obytných vozů z Německa

Transporty osobních a obytných automobilů od jednoho do dvou vozidel současně

Přeprava automobilů a užitkových vozidel, obytných vozů a karavanů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě.

Disponujeme tak přepravníky s kapacitou pro 2 obytné vozy. To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy automobilů již od 1 ks téměř odkudkoli z Německa. Disponujeme několika logistickými plochami pro překládku a uskladnění vozidel. V Bietingenu, v Mnichově, v České Lípě, v Praze a ve Valašském Meziříčí.

"Každý chce za dopravu zakoupeného obytného automobilu z Německa do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci."
Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních a smluvních partnerů z celé EU.

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu z Německa vzpomeňte si na nás. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří si koupí automobil v Německu sami a s námi řeší pouze přepravu vozu do České republiky.

Pojištění vozidel během přepravy

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma odpovídá za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Bereme to jako standard.

Cena přepravy obytného automobilu z Německa

K našim stálým destinacím patří transporty obytných vozidel mezi ČR, Německem, Švýcarskem, BeNeLuxem a Itálií.

Ceny za transport osobních vozidel jsou pouze orientační a neobsahují DPH. Kategorie luxusních vozů, nebo Off-road, dodávky apod. jsou 1,5 až 2 násobkem ceny za transport osobních vozidel dle jejich rozměru, váhy a ceny.

Abychom mohli připravit přesnou cenovou nabídku přepravy, budeme od Vás potřebovat nějaké vstupní údaje. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat - značku, model automobilu a orientační cenu přepravovaného nákladu. Stálým klientům nabízíme krátké dodací lhůty a možnost platby převodem na fakturu.