Přeprava motocyklů, čtyřkolek a skútrů z Německa.

Disponujeme přepravníky od nejmenších (kapacita 1 motocykl, skútr, nebo čtyřkolka) až po soupravu s kapacitou až 10 motorek, 10 skútrů, či 3 čtyřkolky. To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy motocyklů již od 1 ks téměř odkudkoli z Německa.

Každý chce za dopravu zakoupené motorky, skútru, či čtyřkolky z Německa do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci.

Pokud si necháte přepravit motocykl někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních a smluvních partnerů z celé EU.

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu z Německa vzpomeňte si na nás. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří si koupí automobil v Německu sami a s námi řeší pouze přepravu vozu do České republiky.

Při přepravě motorky, skútru či čtyřkolky z Německa nabízíme:

  • Přepravy již od 1ks téměř odkudkoli z Německa
  • Celovozové přeprav až 10ti motocyklů
  • Krátké dodací lhůty
  • Pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného
  • Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel
  • Převozní číslo platné 10 pracovních dní na území ČR v hodnotě 2.000,- Kč ZDARMA
  • Náš vozový park disponuje dvěmi přepravníky motocyklů, jedná se výhradně o moderní přepravníky značky FITZEL a HUMER. Přepravníky motocyklů mají kapacitu 1-10 motorek, skútrů či 3 čtyřkolky.

Cena přepravy motocyklu z Německa:

Abychom mohli připravit nabídku přepravy, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model motocyklu.

Pokud máte v ruce nějakou konkurenční nabídku na dopravu motocyklu ze zahraničí a chcete si ověřit, zda my máme lepší, stačí tuto nabídku poslat na e-mail info@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.

Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.

Nabídku na přepravu z Německa Vám rádi připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Potřebujete další informace o přepravě motorek, čtyřkolek a skútrů z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Pište: info@autoimportgroup.cz 

Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800