Přeskočit na obsah

Naše filozofie spočívá v dovozu kvalitních zánovních, nových a použitých vozů. Samozřejmostí jsou automobily nebourané, čisté, se všemi náležitostmi a za příznivou cenu.

Dobře se nám pracuje v příjemném prostředí značkových autosalónů a věříme, že i tento fakt oceníte. Automobily dovezené z Německa prostřednictvím naší společnosti, jsou zárukou bezpečného a férového obchodu pro každého našeho zákazníka, který chce zakoupit vůz s jasnou servisní historií, křišťálově čistým původem, v bezvadném technickém stavu, bez stočeného tachometru, skrytých technických či právních vad. Nahlédněte do naší galerie automobilů z dovozu, které jsme dovezli a předali našim zákazníkům napříč celou Českou republikou, těšíme se z jejich naprosté spokojenosti a jsme rádi, že opakovaně využívají našich profesionálních služeb spojených s prověřením vozidel, koupí, dovozem a přihlášením.

Z Německa dovážíme prověřené osobní automobily a užitkové vozy renomovaných prémiových značek. Rádi vyjdeme vstříc také zákazníkům, kteří poptávají dovoz obytného automobilu, karavanu, nebo třeba pracovního zemědělského stroje, nebo motocyklu. Naši technici, kteří máme v Německu se vždy postarají o to, aby náš zákazník obdržel vždy svůj vysněný vůz dovezený z Německa vždy v perfektním stavu.

Preferujeme vozy s nízkým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme schopni garantovat určitou kvalitu a tedy dostát svým slibům a závazkům. To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu. Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu a poskytování záruk.

Co lidé na nás oceňují?

Práci

Auto s vaší oblíbenou barvou a neobvyklé výbavě dá práci sehnat.  Auto od Import Direct můžete mít v centru Prahy, v Brně, Plzni, nebo ve Valašském Meziříčí. Prohlídnuté, ověřené, zkontrolované, vyčištěné.

Pravdu

Dovážíme zajetá auta. Nepopíráme to. Naopak. Chceme, aby jste o svém autě věděli všechno. Prověříme servisní historii, zvedneme ho na zvedák, změříme sílu laku, použijeme diagnostiku. Rádi si také promluvíme s Vaším mechanikem. Aby jste měli jistotu. Že je auto OK.

Loajalitu

Nemáme žádné právní oddělení ani reklamační protokoly. Ale máme vlastní servis. Kdykoliv vás na cestách něco zastaví, stačí zavolat. Budeme na vaší straně. Import Direct roste na dobrých zkušenostech.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...