Přeskočit na obsah

Pracovní dovolená ve Španělsku

PRACOVNÍ DOVOLENÁ VE ŠPANĚLSKU 12. 5. – 22. 5. 2022

Tak jsme se konečně dočkali zaslouženého odpočinku. Starobní důchod to sice ještě není, ale pracovní dovolená ano.
Oznamujeme Vám tedy tímto, že ve čtvrtek 12. 5. 2022 končíme částečně s prací a za vydělané peníze se jedeme flákat k moři do do Španělska a prostě si do 22. května 2022 budeme dělat co chceme a nenecháme se nikým honit.

Během pracovní dovolené máme sice naplánovány nějaké pracovní schůzky s našimi současnými obchodními partnery i novými dodavateli, ale nebudeme nakupovat žádné auta ani řešit žádné konkrétní obchody, či dovozy ať už z Německa, Itálie, nebo Španělska (teda mimo již obchody a objednávky které jsou v běhu).

U počítače, tabletu a na telefonu budeme velmi sporadicky a vaše požadavky, dotazy a problémy budeme tedy řešit pouze pokud budeme mít přístup k internetu. Pár dní vydechneme a od konce dovolené se vám budeme s malými přestávičkami plně věnovat do další, tentokrát již plnohodnotné dovolené, kterou plánujeme na polovinu sprna v Itálii, nebo opět ve Španělsku. Pokud by jste nás tedy nezastihli ani na e-mailu, ani na telefonu, tak se neomlouváme, ale prostě nepracujeme. Věřím, že pochopíte potřebu odpočinku a přejte nám to. I my Vám přejeme odpočinek, klid na lůžku, teplou vodu a žádné starosti.

Nouzový režim po dobu pracovní dovolené

Po dobu naší pracovní dovolené funguje nouzový režim a to takto:

  • Pokud nám mermomoci chcete přivézt peníze a koupit některé z aut, které jsme nestihli prodat před dovolenou a máme jej skladem máte smůlu, protože se Vám nemá kdo věnovat.
  • Své dotazy ohledně dovozu a nákupu aut, obytných vozů a karavanů můžete zasílat pomocí našeho kontaktního formuláře, nebo psát na WhatsApp, nebo na e-mail: info@importdirect.cz, jakmile bude možnost tak odpovíme.
  • Své dotazy a poptávky ohledně přepravy automobilů směřujte prosím na e-mail: dispo@importdirect.cz, info@prepravaautomobilu.cz, nebo volejte k nám do kanceláře na +420 234 688 377. Vaše dotazy, poptávky a objednávky ohledně přepravy vozidel bude řešit kolega Martin a vyřídí je jakmile to bude možné.

Budeme si sice užívat, ale večer snad budeme na internetu a pokud budeme mít signál tak i na telefonu, ale konkrétní objednávky nechte prosím až po dovolené, protože naši partneři v zahraničí si také chtějí užít klidu, pohody a načerpat nové síly. Pokud budete chtít vědět jak si užíváme pracovní dovolenou tak sledujte náš Facebookový profil, který najdete na: https://www.facebook.com/importdirect.cz

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...