Nákup auta v Německu není věc, kterou by většina běžných smrtelníků prováděla každý den. Proto se určitě vyplatí si v oblasti koupě nového vozu nechat poradit nebo nejlépe celou situaci okolo dovozu auta ze zahraničí nechat na odborníkovi. Jak se ale v džungli dovozců, prodejců a tuzemských i zahraničních autobazarů vyznat? A co by vám měla garantovat správná firma zajišťující dovoz aut ze zahraničí? To vám řekneme v následujícím článku.

VIP TRANSPORT – PO VLASTNÍ OSE

ať již s Vaším vozem či využitím našeho automobilu je varianta sice časově a organizačně nejnáročnější, ale díky zakoupení převozních značek a jejich registrací přes německý dopravní inspektorát si zejména u privátních prodejců ověříme původ vozu. Nabízíme společnou prohlídku, diagnostiku a přebíráme za Vás vyřizování veškerých úředních záležitostí na dopravním inspektorátu. V ceně je rovněž účast 1 další osoby vybrané kupujícím (např. automechanik popř. člen rodiny).

VIP TRANSPORT+ – ODVOZ NA KAMIONU

jedná se o variantu, kdy se cesta do Německa uskuteční naším vozem a samotný odvoz auta na kamionu. U této varianty je předpoklad Vaší účasti. V ceně je rovněž účast 1 další osoby vybrané kupujícím (např. automechanik popř. člen rodiny). Tato varianta se finančně vyplatí na kratší vzdálenosti (viz. ceník) a lze realizovat i mimo otevírací dobu německých úřadů.
Pokud chcete nákladní či osobní auto z Německa – kupte si ho v Německu – s námi to zvládnete!
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800