Korunní 2569/108, 101 00 Praha
Již 23 let stejné číslo: +420 603 737 626
info@dovozautznemecka.cz

ONLINE AUTOAUKCE – nákup a prodej aut

Zabýváme se dovozem automobilů, motocyklů, obytných vozů, karavanů a další vozidel především z Evropské Unie a Švýcarska. Naší předností je spolehlivost a dlouholeté zkušenosti.

V případě, že se rozhodnete objednat si služby právě u nás, vám zaručíme, že budete nadmíru spokojení. Dovoz je dnes výhodný i přes náklady na přepravu. Pokud chcete skutečně ušetřit na nákupu automobilu, motocyklu, obytného vozu, karavanu nebo čehokoliv jiného, nabízíme Vám veškeré služby ohledně dovozu zboží z USA a vyřízení všech formalit spojených s dovozem za výhodné ceny.

Výběr z toho nejlepšího

  • Auta přímo z automobilek
  • Vrácené leasingy
  • Firemní vozidla
  • Auta z pojišťoven
  • Výkupy a protiúčty dealerů

Jelikož se v zahraničí o své firemní auta starají, jako o vlastní, jsou ve skvělém stavu. Stejně tak je to s automobily, které jdou do aukce po vypršení leasingu. Navíc mají kvalitně postavené dálnice a ty na zachovalosti auta poznáte.

Samozřejmě zde funguje klasický výkup aut, kdy přijedete na vybrané místo, auto zcela prověří a diagnostikují, aby o něm měli veškeré informace, které nám sdělí.

Kontrola je pečlivá, kromě diagnostiky měří lak, nafotí veškerá škrábnutí a oděrky a provedou testovací jízdu.

Zabýváme se dovozem automobilů, motocyklů, obytných vozů, karavanů a další vozidel především z Evropské Unie a Švýcarska. Naší předností je spolehlivost a dlouholeté zkušenosti.

V případě, že se rozhodnete objednat si služby právě u nás, vám zaručíme, že budete nadmíru spokojení. Dovoz je dnes výhodný i přes náklady na přepravu. Pokud chcete skutečně ušetřit na nákupu automobilu, motocyklu, obytného vozu, karavanu nebo čehokoliv jiného, nabízíme Vám veškeré služby ohledně dovozu z Německa a vyřízení všech formalit spojených s dovozem za výhodné ceny.

Lokální aukce v Německu

V poslední době jsou aukční portály přeplněny mnoha lidmi i společnostmi ze zahraničí, kteří přihazují nevýhodné nabídky na dražená auta. Ve výsledku nejsou auta z velkých online aukcích již o moc levnější variantou jako tomu bylo v minulosti.

Proto nabízíme i možnost dražby na lokálních aukcích automobilek, pojišťoven a aukčních domů v Německu. Tyto aukce není možné sledovat na internetu a proto se jich zúčastňuje pouze hrstka lidí. My máme vždy na místě našeho zkušeného specialistu, který nám vždy předá list se seznamem pro daný den. Aukce probíhá 1-2x týdně, pokud se chcete dozvědět přesné podrobnosti, prosím kontaktujte nás ještě dnes.

POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.