Přeskočit na obsah

Nouzový provoz od 14.03.2020 do odvolání

Vážení zákazníci, kamarádi a fanoušci,

vzhledem k aktuálním opatřením a nařízením vlády oznamujeme všem našim zákazníkům, že od 14.03.2020 do ukončení nebo uvolnění opatření ze strany vlády je naše kancelář pro veřejnost dočasně uzavřena. Během pondělí a úterý 16-17.03.2020 dořešíme neodkladné rozjednané záležitosti při dodržení všech vládních nařízení. Po celou dobu uzavření jsme připraveni odpovídat na jakékoli vaše dotazy a budeme i nadále pracovat ale z domova.

  • Veškeré záležitosti ohledně  dovozu a prodeje automobilů, obytných vozů, karavanů přívěsných vozíků, vestaveb HUMER, řešíme na e-mailu info@dovozautznemecka.cz a nebo na telefonu 607737727 (Jakub Holub).

Jsme připraveni vše řešit elektronickou formou a nebo telefonem. V případě nutnosti přijedeme.

Snažíme se chovat zodpovědně tak, abychom nebyli sami nakaženi a zároveň chceme absolutně zabránit tomu, abychom případně nakazili my někoho jiného. Proto prosím pochopte tento radikální krok. Věřte, že nás to netěší a sami tímto opatřením utrpíme velké ztráty, ale rádi bychom po odeznění této obecné situace opět zdraví nastoupili do plného provozu a rozjeli zastavený vlak.

Ani si neumíte představit, jak rádi bychom vám je ukazovali a prodávali, ale zdraví a životy lidské jsou pro nás přednější.

Jakmile vláda odvolá zákazy, situace se uklidní a vše doufám ve zdraví přežijeme, budeme pro vás k dispozici na provozovně opět jako dříve do roztrhání těla, protože ekonomické ztráty budeme dohánět všichni do jednoho ještě dlouho po uzdravení celé Evropy.

Přeji všem pevné zdraví a zároveň všem přeji, ať to brzy skončí. Každý pro to musíme udělat maximum.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...