Nouzový provoz od 14.03.2020 do odvolání

Nouzový provoz od 14.03.2020 do odvolání

COVID19

Vážení zákazníci, kamarádi a fanoušci,

vzhledem k aktuálním opatřením a nařízením vlády oznamujeme všem našim zákazníkům, že od 14.03.2020 do ukončení nebo uvolnění opatření ze strany vlády je naše kancelář v Praze pro veřejnost dočasně uzavřena. Během pondělí a úterý 16-17.03.2020 dořešíme neodkladné rozjednané záležitosti při dodržení všech vládních nařízení. Po celou dobu uzavření jsme připraveni odpovídat na jakékoli vaše dotazy a budeme i nadále pracovat ale z domova.

  • Veškeré záležitosti ohledně  dovozu a prodeje automobilů, obytných vozů, karavanů přívěsných vozíků, vestaveb HUMER, řešíme na e-mailu info@autoimportgroup.cz a nebo na telefonu 603737626 (Jakub Holub).
  • Vše ohledně autopůjčovny a půjčovny obytných vozidel na, přepravy martin@autoimportgroup.cz , tel.: 607 737 727 (Martin Vaněk).
  • Vše ohledně pojištění a financování na petra@autoimportgroup.cz , tel. 605177133 (Petra Bartošíková).

Jsme připraveni vše řešit elektronickou formou a nebo telefonem. V případě nutnosti přijedeme. Na těchto webových stránkách najdete jak veškeré informace ke všem nabízeným službám. Informace o nabízených přívěsných vozících, přepravnících koní, vestavbách HUMER najdete na www.humertrailers.cz 

Snažíme se chovat zodpovědně tak, abychom nebyli sami nakaženi a zároveň chceme absolutně zabránit tomu, abychom případně nakazili my někoho jiného. Proto prosím pochopte tento radikální krok. Věřte, že nás to netěší a sami tímto opatřením utrpíme velké ztráty, ale rádi bychom po odeznění této obecné situace opět zdraví nastoupili do plného provozu a rozjeli zastavený vlak.
Ani si neumíte představit, jak rádi bychom vám je ukazovali a prodávali, ale zdraví a životy lidské jsou pro nás přednější.
Jakmile vláda odvolá zákazy, situace se uklidní a vše doufám ve zdraví přežijeme, budeme pro vás k dispozici na provozovně opět jako dříve do roztrhání těla, protože ekonomické ztráty budeme dohánět všichni do jednoho ještě dlouho po uzdravení celé Evropy.

Přeji všem pevné zdraví a zároveň všem přeji, ať to brzy skončí. Každý pro to musíme udělat maximum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.