Máte zájem o zakoupení Vašeho nového vozu v zahraničí? Zařídíme pro Vás německé převozní značky Kurzzeitkennzeichen na všechny typy vozidel za cenu od 2499 kč.

Tyto námi vyřízené převozní značky neboli převozky Vám umožní cestovat s automobilem po celém Německu. Naše služby v oblasti převozní značky jsou velmi levné a převozky můžete dostat ještě v den podání žádosti o vystavení převozních čísel.

Zařídíme pro Vás převozní značky se žlutým pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 100,- EUR včetně povinného ručení (zelené karty). Tyto převozní značky, neboli převozky jsou hlavně důležité pro zkoušení vozidla před koupí, pro přepravu vozidla po Německu, nebo převoz vozidla do České republiky. Podmínkou vydání převozních značek je platný německý TÜV.

Žluté převozní značky Vám vyřídíme na počkání přímo v Německu při Vaší cestě pro automobil.

   • Objednávky přijaté do 10:00 hod. vyřídíme ještě týž den
   • K vystavení značek potřebujeme kopii velkého a malého TP, kopii protokolu TÜV a oboustranou kopii Vašeho OP
   • Převozní značky se žlutým pruhem jsou určeny pro vozidla, která byla v minulosti registrována nejen v SRN
   • Platnost převozních značek a pojištění je 5 dnů od data vystavení
   • Převozní značky jsou jednorázové a jsou nepřenosné na jiné vozidlo
   • Převozní značky vyřizujeme na základě plné moci přímo na Vaše jméno
   • Převozní značky a zelená karta se po vypršení platnosti nemusí vracet

Převozní značky nesmí být použity na havarované, či jinak poškozené vozidlo a nesmí být umístěny na vozidlo, které není odhlášeno z provozu. Za stav a použití přepravních značek odpovídá vždy řidič. Řidič odpovídá také za veškeré dopravní přestupky spáchané s přidělenou přepravní značkou.

VYŘÍZENÍ NĚMECKÝCH PŘEVOZNÍCH ČÍSEL – tuto službu s platností od 15. 7. 2017 poskytujeme pouze zákazníkům, kteří s námi řeší nákup a dovoz auta z Německa.

Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800