BMW 540i Touring xDrive

BMW 540i Touring xDrive

Jsme váš profesionální partner při nákupu a dovozu aut z Německa. Dovážíme jen prověřené vozy od ověřených dodavatelů.

Skladem u našeho partnera v Německu. Auto kupujete přímo od autorizovaného prodejce, auto je jako nové – top stav i vzhled. Detailní popis vozu a kompletní fotografie zašleme nezávazně e-mailem. Nelíbí se Vám tento vůz? Nebízíme dovoz aut s provizí od 15.000 Kč z německých, italských, rakouských i švýcarských autosalonů a nebo dovoz vozu podle Vašeho výběru v zahraniční inzerci mobile.de a autoscout24.de. Najdeme vůz přesně dle Vašich představ – nezávazná nabídka. K tomu nejvýhodnější auto úvěr, havarijní pojištění, možnost prodloužení záruky a to i u ojetého vozu!

Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy dle § 1731 zákona č. 89/2012 Sb. obč. zákoník, ale o nezávaznou nabídku.

Cena vozu: 57 ,480.00€
  • Cena nového vozu: 91 ,180.00€

INFORMACE O VOZE

Smyslem našeho podnikání není skladovat spousty automobilů, ale stoprocentně naplnit sny a přání našich zákazníků formou individuálního dovozu automobilů. Touto cestou jsme schopni snížit provozní náklady na minimum. A proto si můžete být jisti, že cena, která je Vám účtována je očistěna od zbytečných nákladů. K tomu nejvýhodnější auto úvěr, havarijní pojištění, možnost prodloužení záruky a to i u ojetého vozu!

Doplňující informace:

Jak to u nás funguje?

(1.) Vyberete si z naší nabídky

(2.) Pošleme detailní specifikaci vozu

(3.) Zjistíme předprodejní detaily: lakování, poškození, servisní historie

(4.) Informace konzultujeme

(5.) Projednáváme financování, podepisujeme kupní smlouvu, čekáme na uhrazení vozu prodejci

(6.) Kupujeme vůz, zajišťujeme přepravu

(7.) Nabízíme všechny druhy pojištění, servisní balíčky, doplňky

(8.) Přebíráme vůz od přepravce

(9.) Vyřídíme STK

(10.) Přebíráte, platíte, odjíždíte

(11.) Registrujeme vůz a pošleme SPZ.

Jsme specialistou na zakázkový dovoz automobilů a elektromobilů z každodenně aktualizované nabídky našich partnerů. Výdej objednaných automobilů uskutečňujeme na čtyřech pracovištích pro Čechy a pro Moravu.

TOVÁRNÍ ZÁRUKA

Vůz má záruku výrobce platnou v celé Evropě, tedy platnou i v ČR. Nemusíte mít tedy obavy z případných poruch vozidla. Záruku je možné prodloužit ještě o další 3 roky.

VÝHODNÝ BANKOVNÍ ÚVĚR

Schválení do 1 hod., akontace od 0%, zvýhodněné bankovní úrokové sazby. Zastupujeme několik bank a vždy porovnáme jejich nabídku.

ODPOČET DPH

Plátci DPH mohou odečíst celé DPH z ceny vozu.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA VŮZ

Prodloužíme záruku až o další 3 roky! Už nemusíte mít strach z oprav vozu.

FIXACE CENY VOZIDLA

Podrží plnou kupní cenu po dobu až 5 let! Pro případ odcizení nebo totální havárie vozidla.

CERTIFIKÁTY CEBIA K VOZIDLU

Jsme partnerem společnosti Cebia. Ke každému vozu je možné zajistit dokladovou nebo fyzickou prověrku vozu. Informujte se na možnost prověření vozidla.

NEJVÝHODNĚJŠÍ SMĚNNÉ KURZY CZK > EUR

Chcete koupit výhodně zahraniční měnu? Dosáhneme na VIP podmínky, které jednotlivci ve směnárně, ani pobočce v bance nenabídnou. To že dovážíme auta a jsme v tom docela dobří se všeobecně ví. Nakupujeme přitom valuty, tudíž máme od našich partnerů výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat. Tím, že máme filozofii, jakou máme, Vám nehrozí, že vás budeme chtít napálit. Až proto budete uvažovat o tom, kde nakoupíte cizí měnu na nákup auta, vzpomeňte si na nás, není nic jednoduššího… Jsme VIP partnerem několika bank a platebních institucí a při nákupu valut dostáváme vždy ty nejlepší směnné kurzy, které jednotlivci nenabídnou.

U nás si své peníze na nákup auta nejen dobře a v pohodlí domova vyměníte, ale také se můžete stát naším významným VIP klientem? Ano, pro všechny naše VIP zákazníky máme vždy připravený velmi zajímavý směnný kurz. Zapomeňte na shon při objíždění směnáren a využijte naše VIP směnné kurzy. Kontaktujte nás a nebudete litovat.

 

Cena je kompletní včetně našich služeb, přepravy vozu do ČR, přípravy na prodej, včetně přihlášení. Pojištění vám sjednáme na místě a to za cenu, kterou jinde nedostanete. Úvěr vám dokážeme zajistit u ČSOB Leasing, a.s.. Tak se na Vás těšíme a nebojte se zavolat o jakékoli informace, jsme Vám k dispozici na tel. +420 603 737 626+49 1624 088 556, nebo nám rovnou napište na info@autoimportgroup.cz. Dodání 7 až 14 dní, záloha dle dohody. Všechny fotky jsou reálné. Na kávu se těší Jakub, Pavel a Martin

PARAMETRY VOZU

Značka vozu Dle výběru
Model vozu Dle výběru
Motorizace Dle výběru
POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.