DOVOZ AUT Z NĚMECKA

PROFESIONALITA. KVALITA. SERIÓZNOST. JIŽ OD ROKU 1992.

AUTOIMPORT GROUP, S.R.O.
VÁŠ PROFESIONÁLNÍ PARTNER V DOVOZU AUTOMOBILŮ, DODÁVEK, OBYTNÝCH VOZŮ A KARAVANŮ Z NĚMECKA

Popište nám, jaký vůz konkrétně hledáte, nebo nám zašlete odkaz na Vámi vybraný vůz z mobile.de, nebo z autoscout24.de. Zjistíme prohlídku, nákup vozu, jeho dovoz a kompletní registraci.
 
VYHLEDÁVÁNÍ VOZŮ

Dovoz aut z Německa a EU nepřerušen

Vážení zákazníci, po dobu omezení pohybu a dočasného uzavření naší pražské kanceláře přinášíme novinku v podobě převozu Vámi objednaných vozů v rámci ČR až do místa vašeho bydliště zcela zdarma. Dále můžeme konstatovat, že dovoz vozidel z Německa včetně osobních technických prohlídek vozidel probíhá bez závažných komplikací. Dále nabízíme dovoz odtahovým vozem již zaplacených či rozjednaných vozidel. Věříme, že tomu tak bude i nadále. Všem pevné zdraví přeje celý tým společnosti Autoimport group.

COVID19

Dovezeme Vaše vysněné auto

Vysněný automobil si od nás nechává vyhledat a dovézt stále více klientů. Přidejte se k nim. Popište nám, jaký vůz konkrétně hledáte, nebo nám zašlete odkaz na výběr vozu z mobile.de. Zjistíme nabídku a možnosti na trhu a zajistíme dovoz a kompletní registraci.

Nemáte čas pravidelně sledovat nabídku vozidel na inzertních serverech? Pošlete nám na e-mail Vaší poptávku a my se postaráme o to, aby Vám neunikla žádná zajímavá nabídka. Budeme za Vás hlídat inzerci a na Vámi nakonfigurované vozidlo Vás upozorníme.  O nic se nestaráte a vybíráte vždy z toho nejlepšího na evropském trhu. Máme zkušenosti, nadšení a zodpovědnost.

Průběh obchodu

Výběr a prověření vozu

Neriskujte koupi neověřeného auta – díky našemu bezplatnému ověření získáte jistotu kvalitní koupě, včetně garance původu vozu, najetých kilometrů nebo originality stavu karoserie. Samozřejmostí je také podrobná fotodokumentace vozu. Vždy je lepší v inzerci vybrat alespoň 2-3 vozidla.

Kontrola a koupě vozu

Naše proškolená síť techniků, které máme k dispozici přímo v zahraničí Vám na místě ověří Váš vytipovaný vůz. Prohlídku vozu můžete sledovat také díky video přenosu. Pokud se Vám nabídka prodejce zamlouvá a přejete si nákup vozidla uskutečnit, sepíšeme smlouvu a vyřídíme za Vás veškerou administrativu.

Transport a přihlášení

Po zakoupení vozidla ho transportujeme v pojištěném kamionu na naši pobočku v ČR, kde následně proběhne dovozová technická kontrola, evidenční kontrola, mytí a čistění. Rovněž proběhne registrace vozu na Vás anebo Vaši firmu. Nakonec Vám předáme Váš vůz vonící novotou a popřejeme milion šťastných kilometrů.

DOVEZENÉ A PŘEDANÉ VOZY

Od roku 1992 jsme dovezli přes 5.000 aut různých značek. Známe každé z nich. 

Za jednu z největších výhod námi zvoleného konceptu dovozu automobilů považujeme nezávislost na kterékoliv značce. Když automobilka vyrobí dobré auto, které Vám bude vyhovovat, doporučíme jej. V opačném případě má automobilka smůlu.

PŘEDANÉ VOZY

Dovoz stavebních strojů

Sháníte nový, či použitý stavební stroj a nemůžete si vybrat z nabídky v ČR? Svěřte nám Vaši starost, nabídneme Vám stroj z EU, který Vám po společné konzultaci dovezeme. Naše bohaté zkušenosti jsou zárukou úspěšného obchodu, nikdy to ještě nebylo snazší a méně rizikovější.

DOVOZ STAVEBNÍCH STROJŮ

Přeprava automobilů,

karavanů, obytných vozů, stavební a zemědělské techniky

Poskytujeme systémové řešení přepravy vozidel z aukcí, logistických center a od ostatních prodejců vozidel. Přeprava automobilů a užitkových vozidel, obytných vozů a karavanů je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 3 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). Velmi výhodné ceny při pravidelné spolupráci.

PŘEPRAVA VOZIDEL NEJEN Z NĚMECKA

„Takový servis
jsme ještě nezažili“
říkají naši klienti

Jak to děláme? Děláme to prostě jinak než malí dovozci.

Západní Evropa je plné skvělých dobře zajetých aut. Mladých aut, která nestojí jmění, ale stojí za to. My tahle auta vozíme přímo pro naše zákazníky v Česku. A to se servisem, jako bychom prodávali auta nová.

Vybíráme jednotky z desítek tisíc aut na trhu. Daří se to: Lidé konečně nakupují auta bez stresu.

Tihle lidé se spolehli na Autoimport group. Podívejte se proč:

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za bezchybný dovoz automobilu. Pokud bych měl slovně stručně hodnotit tak: rychlost, věcnost, rychlost v komunikaci, profesionalita, operativnost a bezchybnost. Pokud bych Vám měl udělit známku tak: 1 s *. S pozdravem Aleš

Aleš Hudeček

Bezva firma, s.r.o., Praha

Další reference

Velmi děkujeme za dovoz a kompletní služby s přihlášením námi vybraného auta. Jsme nadmíru spokojeni s jednáním této společnosti a panem Vaňkem. Díky patří celému týmu i technikovi, který auto prověřoval před odsouhlasením nákupu! Děkujeme a doporučujeme!!!

Eva Markovičová

OSVČ, Praha

Další reference

Ještě jednou mockrát děkuji za dovoz vozidla. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo slíbeno a domluveno. Byl jsem velmi spokojen a Vaše služby rád doporučím dalším zájemcům a svým známým. Přeji do budoucna mnoho nových spokojených klientů.

Ing. Petr Černocký

Czech Business Agency s.r.o, Opava

Další reference
POPTÁVKA
close slider
(Např. značka, model, rok, najeté km, motorizace apod.)
Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.