Pomohli jsme přivést na svět portál, který nabízí pouze auta Mercedes-Benz v ZÁRUCE. Vybírejte auto bez rizika.

Je to už nějaký pátek, co jsme se pokusili skrze naše stránky nabídnout zákazníkům v Česku kvalitní auta, která se nenachází fyzicky v Česku, ale u našeho důvěryhodného zahraničního smluvního partnera. Ta sekce a možnost stále existuje. Důvod vzniku? Snaha rozšířit náš sortiment o dobrá auta, která ovšem nemůžeme všechna koupit, dovézt do Česka a vyskládat na plochu autosalonu.

Ostatně proč vozit něco, co třeba Češi nechtějí. Proto jsme se domluvili s někým, kdo nepodvádí a nevymýšlí si o stavu svých aut pohádky a taková auta vám nabídli. Děkujeme všem osvíceným klientům, kteří nehledali ve službě něco, co v ní není a auto na Externím skladě si u nás koupili. Dnes nelitují.

Portál jungesterne.cz nabízí široký mix vozů Mercedes-Benz mimo Česko. U všech vozů je uvedena cenu v EURO, plus musíte připočíst cenu našich služeb, která se odvíjí od složitosti obchodu a místa nákupu vozu.  Unikátnost celého projektu spočívá v tom, že na Jungesterne.cz najdete pouze auta se zárukou. Tu záruku poskytuje buďto výrobce vozu (mezinárodně platná tovární záruka) nebo evropská špička v poskytování rozšířených záruk. Tak či tak každé auto na Jungesterne.cz má záruku.

ODKAZ: přejít na Jungesterne.cz

Tento projekt má podle nás smysl. Má smysl proto, že dává vám, řidičům a majitelům vozů, maximální garance. Na portálu nenajdete žádná pochybná auta, výběr není omezený pouze na malé Česko nebo Slovensko a navíc veškerá auta mají záruku. Ostatně navštivtte Jungesterne.cz a přesvědčte se sami.

Mercedes-Benz Junge Sterne: nový portál ve službách řidičů
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800