Nejčastěji se v prvé řadě snažíme najít ojetá auta od námi prověřených prodejců ojetých vozidel v Německu. Pokud si klient vybere auto od někoho koho neznáme, tak víme jak se i po telefonu ptát a co si nechat ověřit. Pokud je vše po telefonu v pořádku, přijedeme společně na dané místo v Německu a pak začínají ty rozdíly.

Prodejce je téměř vždy příjemný a je prostě v pohodě. Prohodí s Vámi řeč, auto nám neukazuje, naopak nám dá klíče a dělejte si co chcete. Prostě tam velice často funguje vztah důvěry a nepotřebuje Vám ukazovat, jak skvělé pneumatiky zrovna před týdnem na auto obuli, protože to stejně nikoho nezajímá, mou maličkost tedy rozhodně ne a prodejce taky ne.

Kupujete auto a né autorádio nebo gumy. Je to prostě celkově jiné a kultura prodeje ojetých aut nejen v Německu se mě osobně líbí, neboť tam funguje tržní prostředí se vším všudy. Vy víte, že si jedete pro ojeté a nikoliv nové auto a prodejce ví, že může v ten den prodat a udělá maximum proto , aby se tak stalo vč. dohody.

Dovoz auta z Německa se vyplatí těm, kteří si chtějí o svém novém autě rozhodnout sami. Vyplatí se lidem, kteří chtějí mít právo volby,  sami si určí jakou má auto mít výbavu, sami si určí jestli chtějí vidět auto než si ho nechají dovézt ze zahraničí, aniž by ho někdo „vytunil“ než půjde na prodej v ČR.

Poznatek k zamyšlení o dovozu auta

Většina aut je stejně v ČR dovezená z ciziny…, takže stejně kupujete auto z dovozu, jen jste ho v místě nákupu fyzicky neviděli, nevíte jak před dovozem vypadalo. Tak to změňte a jděte na to opačně. My Vám ve výběru auta pomůžeme a provedeme Vás dovozem Vašeho nového vozu. Stačí kliknout na kontakt.

Né každý prodejce aut v Německu je férový. Je to o lidech, jakmile do čehokoliv vstupuje lidský prvek, tak je potenciálně zaděláno na problémNicméně cílem Autoimport group je naše klienty co možná nejvíce od takových míst ochránit. To že jsme jich i za hranicemi viděli více než dost je jen plus pro klienty, neboť víme kde pro auto jet a kde to naopak nemá cenu.

A pokud klient chce vůz dovést výrazně levněji, pak je třeba počítat s možnými případnými opravami. Na druhou stranu, to samé Vás bude čekat i 10 let starého auta z ČR. To že se často bazary v ČR tváří, že u nich jsou garance, že jsou certifikovaní a já nevím co všechno a pak jdete podepsat technický protokol, kde je vlastně jinými slovy napsáno, že auto je skoro „šrot“ , tak tohle v Německu opravdu nezažijete. Jednoduchá kupní smlouva na 1 A4 a hotovo. Ende, schluss.

Kde v Německu hledat auta

Automobily z ukončeného operativního leasingu

https://www.sixtcarsales.de

http://www.arval-autoforum.de

https://www.ald-caroutlet.de/

https://www.carnext.com/de-de/

http://www.car-and-fleet.de

Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800