Slavnostně timto mohu oznámit, že Autoimport group, s.r.o. se stal 25. září 2019 pro Českou republiku oficiálním autorizovaným zástupcem a prodejcem rakouského výrobce přívěsů HUMER®, který již 80 let vyrábí přívěsné vozíky, autopřepravníky, přepravníky koní, přepravníky stavební techniky, prodejní stánky, ….

Zajišťujeme tedy objednávky, prodej, náhradních díly, záruční i pozáruční opravy, zkrátka zastupujeme značku HUMER® v České republice.

Veškeré přívěsy a náhradní díly můžete již nyní objednávat. Dodací lhůty vyrobených přívěsů bychom měli dlouhodobě udržet na maximálně 1 týdnu, při zadání přívěsu do výroby na dvou měsících od nové objednávky.

Pro zájemce o zapůjčení přívěsu před koupí budeme mít i několik kousků na naší půjčovně. Mohu garantovat vysokou užitnou hodnotu přívěsů, naprosto dokonalé ruční zpracování a velmi silnou stránkou přívěsů HUMER® je kvalita použitých materiálů.

Předpokládám, že kdo zná Autoimport group a tudíž čte tento článek ví, že máme vždy ceny korektní, takové, jaké inzerujeme a jaké požadujeme, Nikdy jsme vás v celé naší historii neoblbovali slevami a akcemi a nebudeme to dělat ani v případě prodeje a nacenění přívěsů HUMER®. Nějakou přátelskou nebo věrnostní slevičku nevylučuji, možná dáme i nějakou startovací zaváděcí slevu, ale jinak obecně nastavujeme opět jasné, pevné ceny, za které se nemusíme stydět a jsou pro všechny stejné. Je mi zcela jasné, že půjdeme v „přívěsové branži“ opět proti proudu, ale já to jinak už asi ani neumíme. Naprosto proti srsti je mi přemrštěný ceník mnoha prodejců, kde u každé ceny je rovnou sleva a dokonce u několika prodejců nenajdete jediný přívěs, které by nebyl ve slevě. Z mého pohledu věc nepochopitelná a nevím tedy potom, k čemu jsou  ceníky, ze kterých se dělají automaticky „slevníky“. Rozhodně by se mnou nesouhlasili prodejci dobytka na trhu v Indii, kde se nejenom slevuje a slevuje, ale dokonce se u toho chodí s krávou dokola několik hodin a strašně se u toho křičí až do doby, než padne cena, kterou trhovec skutečně chce a dostane. Tak takhle to v Autoimport group nikdy nebude a u nás budete mít jasný, logický a platný ceník s cenami, které chceme a dostaneme bez toho, abych chodil tři hodiny s krávou kolem kůlu a řvali u toho.  

Momentálně intenzivně  pracujeme na cenících, katalozích, kompletní výrobě webových stránek

Osobně jsem si prohlédl v tomto týdnu výrobní proces, strávil dva dny s majitelem a vedením firmy v Rakousku, kde jsem se cítil jako mezi přáteli, se kterými je radost obchodovat. Snad to vydrží i do budoucna.

Věříme tedy, že nám budete držet palce, abychom byli schopni prosadit vysokou kvalitu za nepatrně vyšší cenu, než za jakou se prodávají „marketovky“, protože HUMER® si zřejmě nebudou kupovat „neználci“, ale lidé, kteří již mají s přívěsy zkušenosti a hledají něco lepšího, než se běžně nabízí a nebo než mají nyní.

Poslední třešničkou na dortu je to, že máme ve spolupráci s ČSOB Leasing a.s. pro podnikatele již předem zajištěný úvěr, který vám vyrazí dech a procentuelně se pohybuje na úrovni hypotéky. Dále máme s pojišťovnami připravené pojištění u kterého budete stěží hledat výhodnější. Těšíme se na Vás a v případě zájmu volejte: +420 731 011 116, pište: info@humertrailers.cz anebo se podívejte na naše webové stránky www.humertrailers.cz.

100205o_CSOB-logo
Autorizovaný dovozce a prodejce přívěsů HUMER® pro Českou republiku.
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800