Když financovat auto, obytný vůz, karavan, nebo třeba stavební stroj tak za nejlepších možných podmínek. Díky tomu, že auta dovážíme a jsme v tom docela dobří, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci na pobočce nenabídnou. Chcete-li proto výhodný autoúvěr obraťte se na nás.

Uvažujete o dovozu auta z Německa, ale Vaše finanční situace neumožňuje okamžitou koupi nebo podnikáte a chcete vůz profinancovat? Nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR z důvodu nedostatku hotovosti. Díky našim profesionálním službám si můžete auta z dovozu dopřát i v případě nedostatečné finanční rezervy za stejných podmínek jako v ČR.

Spolupracujeme s většinou největších českých finančních společností, poskytujících úvěrové nebo leasingové služby. Připravíme pro Vás tu nejvhodnější nabídku financování vozu s měsíčními splátkami dle Vašich požadavků a představ. Pokud po dohodě s námi chcete vůz profinancovat přes Vaši banku, která není v našem portfoliu, je možné i toto financování uskutečnit.

Financování poskytujeme jak soukromým, fyzickým tak i právnickým osobám.

Veškeré úkony s propočtem financování a jednotlivých splátek jsou bezplatné a nezavazující.

Auta jsme schopni zakoupit pro firmy v ČR s odpočtem DPH.

Spotřebitelský úvěr

  • nízká úroková sazba – sen o vašem novém voze splníme za přijatelnou cenu
  • vhodný jak pro podnikatele, tak i pro soukromé osoby
  • v případě plátců DPH je celé DPH vráceno najednou
  • lze financovat 100% ceny vozu (0% akontace)
  • vůz je ihned Vašim majetkem
  • možnost předčasného splacení úvěru
  • vyřízení formalit na počkání
  • variabilní délka splácení
  • jsme VIP partnerem společností sAutoleasing, MONETA, ESSOX, Home Credit, ČSOB Leasing, UniCredit Leasing a Raiffeisen – Leasing 

Potřebujete další informace o dovozu aut z Německa na splátky?

Volejte: +420 731 011 116

Pište: info@autoimportgroup.cz 

Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800