Nákup auta na dálku a Online – zánovní AUDI A4 pro režiséra Bohdana Slámu. Nákup auta zvládneme i za Vás. Rychle a profesionálně. Pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využíváme formu videohovoru a Vaše auto Vám podrobně nafotíme. Jak se ukázalo v tomto ochodním případě pro režiséra Bohdana Slámu zvládneme zprocesovat i nákup pro plátce DPH, který podniká mimo běžnou živnost (svobodné povolání) a nemá přidělené klasické, ani statistické IČ. Sice z toho obchodu byli na německém finanční úřadě celkem na větvi, ale vše se vysvětlilo a ve finále povedlo ke spokojenosti všech. Auto jsme dnes předali v Opavě bratrovi režiséra Bohdana Slámy.

Dovoz zánovního auta AUDI A4 2.0 TFSI z Německa
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800