Protože nás nějak unavuje vozit pouze ty ojetiny ať už lepší a nebo ty horší, tak dnes nabízíme dovoz úplně nových karavanů z Německa. Pokud uvažujete o novém karavanu a máte jasnou představu, co vlastně chcete, zkuste nás oslovit – nejlépe telefonicky na čísle +420 731 011 116 a pokusíme se najít možnost dovozu nového auta ze SRN za lepší cenu než je u nás běžná. Poměrně dobře vycházejí lépe vybavené automobily značek KNAUS, TABBERT, FENDT, T@B, HOBBY a WEINSBERG.

I přes snahu prodejců o postupné vyrovnání cen se ceny nových karavanů v EU stále výrazně liší česká měna během posledních let posílila vůči evropským měnám, dovážené zboží je tedy nyní levnější na import nových karavanů v rámci zemí EU se nevztahuje CLO.

Za zeptání nic nedáte a třeba se nám povede vám několik desítek i stovek tisíc ušetřit a dovézt vysněného krasavce. 

Financování

Výhodná nabídka na nákup nového karavanu. Financování formou úvěru nebo leasingu. ČSOB Leasing.  Zajistíme pro Vás. 

Individuální nabídka

Sdělte nám Vaše představy, my Vám připravíme nabídku šitou přesně podle Vašich přání.

Potřebujete další informace o dovozu nového karavanu z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: info@dovozautznemecka.cz  

Dovoz nového karavanu z Německa
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800