Chcete ušetřit až statisíce korun? Nekupujte nový, nebo lehce ojetý vůz Audi v České republice, dovezte si jej z Německa. Tato informace se vztahuje k vozům Audi A5, A6, A7, Q5, Q7, Q8, RS4, RS6. Značné prostředky ušetříte také na vozech Audi A4 a Audi A3, kde navíc najdete nadstandartní výbavu oproti ČR. 

Stále pro vás i pro sebe hledáme nové možnosti a způsoby nákupu co nejlevnějších, ale hlavně co nejkvalitnějších vozidel. Již dva roky nakupujeme na základě smlouvy přímo od AUDI AG, kde máme přístup k firemním vozům z ukončeného operativního leasingu s možností odpočtu DPH.

Pokud patříte mezi ty, co jedou po německé dálnici a slintají na kolemjedoucí Audiny a v prasátku máte už dost korunek na to si jej koupit, jsme tu jen pro Vás.

Co se stáří týče, tak se jedná o vozy v rozmezí 0 až 2 roky stáří, vyjímečně 3 roky. Co se kilometrů týče, standartní je kolem 15.000km, nyní již zcela běžné kolem 30.000km. Pokud chcete výrazně méně, jsou také, ale výrazně dražší, pokud snesete více, jsou také a samozřejmě levnější, né však již výrazně. Oni tam totiž nakupují i umotávači kilometrů, od kterých si to pak snílkové koupí s najetými 96.000km a chrochtají si, jak koupili krásné auto a jak si ty olítaniny můžeme strčit do p…….e. No ale proč né, každý je strůjcem svého štěstí. Tato auta, která kupujeme, jsou vždy nehavarovaná, nekuřácká a nezdevastovaná. Jakmile z reportu zjistíme, že mělo předchozí škodu vyšší jak 3000,-Eur, auto nekoupíme, jakmile zjistíme, že je kuřácké, nekoupíme, jakmile vidíme, že v něm jezdilo prase, nekoupíme a to je naše cesta ke zdravým vozům. 

V Čechách si pod výrazem „firemní auto“ vybavujeme cosi erárního či spotřebního, v čem se můžeme na tajňáka vozit bez nutnosti zatěžovat naši peněženku, snídat drobivé crossainty a nechat děti hrát si na prolejzačku. Německá firemní auta jsou přidělena vždy jen jednomu řidiči z dané firmy, který má za povinnost jezdit na pravidelné servisy do smluvního značkáče, hlásit každý škrábaneček, nechat preventivně vyměnit vše co se vyměnit má a to vše v režii leasingové společnosti. Každé auto u kterého operativní leasing končí se napíchne na diagnostiku, zakroužkuje se každý škrábaneček, hledá se co nejvíce poškození na interiéru, vyhodnotí se zda byly opravy a servis prováděny jak měly, zda se v autě kouřilo a spousty dalších úkonů při kterých se zjistí všechny neduhy, zápory a plusy. Poté se podle těchto údajů vyhotoví „Report“ podle kterého leasingovka auto od firmy přebírá nazpět. Za každé poškození, nebo neprovedení předepsané údržby si leasingová společnost účtuje poplatky a sankce, takže němečtí řidiči mají zájem o to, aby auto které užívali vypadalo co nejlépe. Ani technika v těchto autech netrpí. Auta jezdí na velké vzdálenosti po německých dálnicích a dostává se jim pravidelného servisu, někdy až přehnaného.

Jediný problémem u těchto vozů je kreativita němců, díky které každé auto musí být černé, bílé, stříbrné, šedé a nebo přímo „rebelsky“ tmavě modré. Sem tam se najde kousek s jinou barvou, ale to už je na šampaňské. 

 V porovnání s českými služebáky není co srovnávat, protože je to nesrovnatelné. V porovnání s domácími českými mazlíčky je již co srovnávat, ale auto z německých dálnic vždy vyhrává. Mívají samozřejmě více najeto, ale na rozdíl od nabídky většiny českých bazarů to mívají najeto poprvé. Zoufalé pokusy koupit garážovku od starého dědka s najetými do 100 si prosím řešte sami a sněte dál. My jsme realisti a tudíž Vám nabízíme reálná mladá auta ve vynikajícím stavu se vším komfortem a zárukami, s českými doklady, s odpočtem DPH, s plnou fakturou, většinou se zimními koly  (pokud je k vozu dostaneme) a především s průhlednou a jasnou servisní i původní historií.

Dovoz automobilů Audi z Německa – Chcete ušetřit až statisíce korun?
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800