Smyslem našeho podnikání není skladovat spousty automobilů, ale stoprocentně naplnit sny a přání našich zákazníků formou individuálního dovozu automobilů. Touto cestou jsme schopni snížit provozní náklady na minimum. A proto si můžete být jisti, že cena, která je Vám účtována je očistěna od zbytečných nákladů. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu, poskytování záruk a garancí.

Snažili jsme se stanovit ceník našich služeb tak, aby byl pro naše klienty přehledný, neskrýval žádné další poplatky a zákazník nemusel složitě vypočítávat a sčítat všechny položky ceníku. Vycházeli jsme ze zkušeností, provozních nákladů a finančních možností většiny klientů.

Proto jsme stanovili základní cenu na 15.000,- Kč*.

Cena dovozu auta z Německa je vždy ovlivněna mnoha faktory a způsobem provedení samotného dovozu. Základní cena může začínat od 15.000,- Kč , ale také za určitých okolností může snadno přesáhnout trojnásobek. Pro stanovení konkrétní ceny je tedy nutné posoudit veškeré rizika, detaily, rozsah našich služeb a v neposlední řadě finální cenové podmínky prodávajícího, které mohou mít na konečnou cenu vozu výrazný pozitivní vliv. Pak může být cenová nabídka správně sestavena, přesně na míru.

Co za tuto cenu od nás dostanete:

 • 24 hodin denně jsou k dispozici naši technici v Německu
 • Asistence při výběru či výběr vozu za Vás na německých automobilových serverech
 • Prověření Vámi vybraného vozu v českých a německých databázích
 • Ověření vozu v ČR, servisní historie, původ vozu, odcizení vozu, zdali na vůz není úvěr či leasing
 • Proškoleného technika na místě v Německu, zaslání fotodokumentace z místa koupě, Videohovor
 • Kontrola vozu diagnostikou, kontrola tloušťky a souměrnosti laku vyškoleným technikem
 • Zkušební jízda s vozidlem
 • Nezávislé zhodnocení technického a optického stavu vozidla na místě v Německu naším technikem
 • Kontrola veškerých identifikátorů vozidla a porovnání zda vše odpovídá provedené kontrole historie vozidla a předloženým dokladům od vozidla
 • Zajištění přepravy vozu do ČR na pojištěném kamionu, nebo 
 • Vyřízení převozních čísel s pojištěním
 • Provedení dovozové STK, Emise a Evidence (platíte pouze poplatky)
 • Přihlášení vozu na české SPZ (platíte pouze poplatek za SPZ)
 • Zajištění financování u ČSOB Leasing, a.s.
 • Sjednání výhodného pojištění (zastupujeme pojišťovny: Allianz, Generali Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa)
 • Umožňujeme firmám nákup vozidel bez DPH již přímo v Německu na Vaši firmu!! Ceny i poplatky zůstávají stejné bez dalších navýšení.

Další nezbytné poplatky:

 • Dovoz vozu v pojištěném kamionu – od 6.500,- Kč,
 • Převozní značka s pojištěním: 60,- – 250,- Euro, dle místa koupě vozu, ceny se liší dle typu převozních značek a dle výše poplatku na německých úřadech
 • Provedení dovozové STK, Emise, Evidence – od 850,- Kč
 • Přihlášení na české SPZ od 800,- Kč 

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR?

V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou jen z dovozu šrotu.

1. Levné auto z dovozu

Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 250.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.

3. Nákupu vozu z Německa

Při nákupu vozu z Německa skrze zkušené obchodníky Autoimport group máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.

5. Proč auto od nás?

O nic se nestaráte a vybíráte vždy z toho nejlepšího na německém trhu. Máme zkušenosti, nadšení a zodpovědnost.

2. Kvalitní nebourané auto

Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli ze západu Evropy má svou cenu pro originální kilometry, špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamních servisních služeb.

4. Kvalitní ojetá auta

Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

krizek

6. Pozor

Auta bouraná, bez servisní knihy nebo s jediným klíčem se do nabídky Autoimport group nikdy nedostanou. Máme své zásady a těch se držíme.

*Chceme, abyste za své peníze dostali prvotřídní služby a byli maximálně spokojeni. Najít vhodné auto, které splňuje vaše požadavky a prověřit, zda-li je s vozem vše v pořádku, si žádá spoustu času a zkušeností. Naše provize je ovlivněna cenou vozidla. Dále je třeba mít na paměti také plat řidiče, náklady na pohonné hmoty, převozní značky a pojistné. Uvedená cena za naši práci a čas je orientační a vztahuje se na zprostředkování nákupu vozidla u našich obchodních partnerů. Finální cena dovozu se odvíjejí od vzdálenosti, země původu, typu, velikosti a hodnoty automobilu. Příklad cen platí pro dovoz běžného vozu v cenové relaci do 600.000 korun z Německa při ujeté celkové vzdálenosti maximálně 850 kilometrů. Individuální cenovou nabídku vám vždy vypracujeme předem.

Pro upřesnění kalkulace a detailů dovozu, nás prosím kontaktujte.

“Existuje mnoho způsobů, jak dovézt automobil, ale jen jeden je pro každého klienta ten správný.”