Audi, Mercedes-Benz či BMW má kdejaký taxikář, Maserati je auto pro vyvolené. Tento vůz je další, který jsme si zákazník vybíral sám v zahraniční inzerci. S námi  konzultoval nákup, dovoz, prohlídku vozu. Po dovozu jsme zákazníkovi předali vůz čistý a novotou vonící.  Maserati Quattroporte GTS r.v. 2019 s nájezdem 5.600 km, v maximálním stupni výbavy, v minulosti nehavarovaný, nelakovaný a zakoupený u značkového dealera Maserati si odvezl zákazník z Ostravy.

Za jednu z největších výhod námi zvoleného konceptu považujeme nezávislost na kterékoliv značce. Když automobilka vyrobí dobré auto, které vám bude vyhovovat, doporučíme jej. V opačném případě, má automobilka smůlu.

Dovoz auta – Maserati Quattroporte GTS z Itálie
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800