Audi A6 po prvním vlastníkovi si sám vybral klient z Brna. Po prohlídce vozu přímo u majitele jsem jej i přes lakování některých dílů nemohl jinak, než doporučit. Technický i optický stav byl velmi dobrý, navíc jsme v rámci podmínek koupě získali servisní prohlídku u autorizovaného dealera AUDI včetně výměny oleje v převodovce od majitele jako bonus. Auto bylo vyrobeno 12/2008 a v provozu je od 04/2009. Tachometr ukazoval originální kilometry, hodnotu 260.000 km. Porušili jsme naše pravidla a auto v tomto stáří a nájezdu jsme dovezli zcela vyjímečně a to proto, že zákazník od nás kupoval současně obytné auto.

Dovoz auta AUDI A6 2.7 TDI Quattro z Německa
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800