Pomohli jsme přivést na svět další portál, který nabízí pouze auta ze Švýcarska. Vybírejte auto bez rizika.

Je to už nějaký pátek, co jsme se pokusili skrze naše stránky nabídnout zákazníkům v Česku kvalitní auta, která se nenachází fyzicky v Česku, ale vždy u našeho důvěryhodného zahraničního smluvního partnera. Ta sekce a možnost stále existuje. Důvod vzniku? Snaha rozšířit náš sortiment o dobrá auta, která ovšem nemůžeme všechna koupit, dovézt do Česka a vyskládat na plochu autosalonu.

Ostatně proč vozit něco, co třeba Češi nechtějí. Proto se vždy domluvíme s někým, kdo nepodvádí a nevymýšlí si o stavu svých aut pohádky a taková auta vám nabídli. Děkujeme všem osvíceným klientům, kteří nehledali ve službě něco, co v ní není a auto na Externím skladě si u nás koupili. Dnes nelitují.

Portál dovozautzesvycarska.cz nabízí široký mix vozů mimo Česko. U všech vozů je uvedena cenu v CH, plus musíte připočíst cenu našich služeb, která se odvíjí od složitosti obchodu a místa nákupu vozu.

ODKAZ: přejít na dovozautzesvycarska.cz

Tento projekt má podle nás smysl. Má smysl proto, že dává Vám, řidičům a majitelům vozů, maximální garance bezpečného obchodu. Na portálu nenajdete žádná pochybná auta, výběr není omezený pouze na malé Česko nebo Slovensko a navíc veškerá auta mají možnost sjednání prodloužené záruky. Ostatně navštivte dovozautzesvycarska.cz a přesvědčte se sami.

Dovoz aut ze Švýcarska: nový portál ve službách řidičů
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800