Autoimport group učinil další významný krok k posílení své pozice německém i českém trhu.

Otevřeli jsme novou pobočku ve městě Nürnberg, ležícím v centrálním Německu v oblasti Středních Franků. Tento krok přinese zkvalitnění našich služeb směrem k obchodním partnerům a našim zákazníkům z České a Slovenské republiky.

Největší výhodou pro naše zákazníky z České republiky je strategické umístění pobočky přímo v Německu. Snižujeme tím cestovní náklady a zvyšujeme dojezdovou vzdálenost v návaznosti na časové a finanční úspoře.

Naše nová pobočka se nachází na adrese Regensburger Str. 419, 904 80 Nürnberg a je součástí obchodního centra prodejců nových, referenčních a ojetých automobilů. Jedná se o plnohodnotné prodejní místo, které je bez problémů přístupné i pro kamionové přepravníky automobilů.

„Otevření pobočky v Nürnberg vnímáme jako strategický krok pro další rozvoj naší firmy v německy hovořících zemích. Jejím umístěním v centrální části Německa jsme vytvořili vhodnější podmínky pro obchodní partnery z Německa, Rakouska, severní Itálie a Švýcarska. Navíc nám nové sídlo umožní rozvinout i prodejní aktivity v oblasti importu, reimportu a exportu zánovních i nových automobilů z a do Německa.

V rámci organizačního uspořádání naše firma postupně přesune některé své aktivity do Norimberku a strategicky se při nákupu automobilů zaměří na spolkové státy jižního Německa (Bavorsko a Bádensko-Württembersko), Rakousko, Švýcarsko a severní Itálii.

Do budoucna v České republice plánujeme vznik několika frančízových obchodních míst.

Naše nová pobočka je strategicky umístěné v areálu ve kterém sídlí prodejci jako BMW, MINI, TOYOTA, LEXUS, CITROEN i stanice technické kontroly.

Dovoz aut z Německa tak navázal na stávající spolupráci s významnými partnery a získal možnost rozšiřovat a zkvalitňovat své služby směrem k novým i stávajícím zákazníkům z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Itálie a Švýcarska.

Doprava z Prahy do Norimberku autem

Norimberk je od Prahy vzdálen pouhé 3 hodiny jízdy autem po dálnici. Dálnice není nikde přerušovaná, jen na hranicích je omezení rychlosti na 60Km/h. Dá se ujet celá vzdálenost najednou, nebo doporučuji přestávku těsně před hranicemi kde je velká pumpa KFC a McDonald. Doporučuji vyjet velmi brzy ráno a zde se nasnídat.

Celá cesta je po dálnici č.6 a až u Norimberku se sjíždí. Pokud pojedete za hranice často, tak upozorňuji:

  • v Německu nejsou dálniční známky pro osobní vozidla – jedete zadarmo
  • neexistuje maximální omezená rychlost – jen doporučená je 130km/h
  • oproti Čechám je zde mnohem méně hustá síť čerpacích stanic, u dálnic nejsou skoro vůbec
  • místo čerpacích stanic je docela často odpočívadlo kde se dá protáhnout, použít veřejné WC nebo posvačit u venkovních stolů

Norimberk má dva silniční okruhy. Ten vnitřní je kousek od centra, ten vnější obepíná město okolo. Pokud cestujete kdekoli, využijte je, nemá smysl se proplétat uličkami, abyste ušetřili pár kilometrů. Vše v pohodě průjezdné. Z okruhu vedou výpadovky na přilehlé dálnice č.3, č.6 a č.9. Ať vyjedete kdekoli je to skoro jedno – dálniční síť je v Německu velmi hustá.

 

Potřebujete další informace o nákupu auta z Německa?

Oslovte přímo naši německou pobočku:

Volejte: +49 1624 088 556

Piště: info@autoimportgroup.de

Dovoz aut z Německa otevírá svou pobočku přímo v Německu (Nürnberg)
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800