Od října 2019 se naše společnost stala členem Německé asociace pro automobilový obchod – Bundesverband für freie KFZ-Händler (www.bvfk.de), což je potvrzení toho, že naše snaha spolehlivě prezentovat řadu ojetých vozidel je úspěšná nejen v České republice, ale i v Německu.  

Postupujeme následovně:

Česká společnost Autoimport group, s.r.o. a její německá sesterská firma jsou členy významné automobilové organizace BVfK. Jedná se o Německou organizaci (Bundesverbad für freie KFZ-Händler: Německou asociaci volného obchodu s motorovými vozidly- www.bvfk.de). Součástí této organizace je 800 dealerů s pečlivě vybranými, prověřenými osobními automobily. Předpokladem je, že tyto vozidla budou přesně taková, jak je uvedeno v popisech jednotlivých inzerátů a rovněž je zde garance počtu najetých kilometrů a technického stavu! Společnost Autoimport group a Autoimport group GmbH jsou jedni z mála, kteří jsou součástí této organizace v Německu a v tuto chvíli pouze jediní působící v rámci celé České republiky! https://www.bvfk.de/bvfk-haendler/

Fungujeme následovně:          

  1. Zajišťujeme odborné poradenství a pomoc při výběru vozu. Jsme skupina profesionálů s relevantními znalostmi a zkušenostmi v oboru – automobilový trh sledujeme již řadu let. Zaznamenali jsme zbytečné navyšování cen u nových automobilů, z důvodu nákladného vybavení a různých technických novinek- kupující, často ovlivněni reklamou, přeplatí a koupí velmi drahé automobily, které za to často ani nestojí. Automobilový trh průběžně sledujeme a přinášíme řadu doporučení, které automobily a  řešení jsou pro vás skutečně výhodná. Klientům poskytujeme kompletní poradenství, pomáháme jim při výběru spolehlivého a pohodlného vozu, který skutečně stojí za jejich investici (motor a funkční vybavení).  Jinými slovy: poskytujeme poradenství při výběru modelu šitého na míru individuálním potřebám a požadavkům zákazníků.
  2. U nás máte rovněž jistotu příjemného a spolehlivého zákaznického servisu při zachování dobrých cenových podmínek. Dříve, než vám bude vozidlo předáno, bude důkladně zkontrolováno a přizpůsobeno vašim individuálním potřebám. Z tohoto důvodu může být zákazník ujištěn, že kupuje automobil v nejlepším stavu – bez jakýchkoliv skrytých vad. Pokud daný vůz nějaké závady mít bude, tak vám je sdělíme,  nic neskrýváme, nýbrž s našimi zákazníky se snažíme jednat na rovinu. Rovněž nemanipulujeme s tachografem –  doporučujeme pouze vozy, které bychom sami doporučili našim příbuzným a přátelům. V naší nabídce máte rovněž k dispozici možnosti garantovaného nákupu.
  3. Autoimport group, s.r.o.  poskytuje profesionální služby i při prodeji vašeho automobilu. Ne vždy si od vás vůz zakoupíme, ale v každém případě od nás dostanete doporučení, jakým způsobem postupovat, abyste ho prodali co možná nejvýhodněji. Před samotným prodejem každý vůz zkontrolujeme a postaráme se, aby byl v naprostém pořádku. Prodáváme a rovněž nakupujeme vozy s úplnou historií, vybavením a garantovanými technickými parametry. K dispozici jsou pro vás rovněž naše facebookové stránky, kde naleznete více fotografií a aktuálních popisů jednotlivých automobilů.

Naše vize – doporučovat jen ty nejlepší ojeté automobily

Doporučujeme pouze vozy s dobrou historií, vybavením a garantovanými technickými parametry. Jde nám o budování otevřených a přátelských vztahů s klienty. Nabízíme jen automobily, se kterými budou řidiči skutečně spokojeni. Výhody nákupu on-line ojetého automobilu jsou:

  • ušetříte čas a peníze za cestování a sledování nevýhodných nabídek v Německu, Rakousku, Itálii, Švýcarsku, Španělsku a ve Švédsku;
  • lepší nákupní rozhodnutí – výsledek našeho poradenství. Doporučíme Vám přesně, jaké auto koupit, a kterým modelům a značkám se raději vyhnout;
  • záruka za námi dodané vozy v souladu s českou legislativou;
  • dodání automobilu přímo k vám domů;
  • příprava veškerých dokumentů souvisejících s registrací dovezeného automobilu v České republice;
  • zajištění vstupní prohlídky a STK;
  • možnost prodeje Vašeho automobilu do zahraničí.
Bundesverband freier Kfz-Händler
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800