Přes internet si dnes můžete objednat elektroniku, potraviny či oblečení. Čím dál populárnější je ale i výběr nového nebo ojetého vozu zcela online. Některým lidem dokonce nevadí ani to, že automobil uvidí na vlastní oči až při samotném převzetí. Muži jsou v tomto ohledu podle průzkumu o poznání „dobrodružnější“ než ženy.

Na webových stránkách Dovoz aut z Německa již nějakou dobu nabízíme možnost nákupu auta v Německu bez fyzické účasti zákazníka. Vše zvládneme za Vás rychle a pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru. Tento projekt se u našich zákazníků osvědčil.  Online nakupujeme nové a zánovní, nejvýše dva roky staré vozy v záruce s nájezdem do třiceti tisíc kilometrů.

„Ještě nedávno si nikdo nedokázal představit koupi nového auta jinak, než jako pečlivé zvažování různých značek a modelů, porovnávání ceníků, smlouvání s několika dealery a uskutečnění několika testovacích jízd. Dnes nemá 40 % obyvatel ČR problém uvažovat o autě jako o čemkoli dalším, co se dá v e-shopu běžně pořídit. Otevírá to zcela nové uvažování lidí o dopravě jako službě.“

Ideálním místem pro koupi auta zůstává pořád autosalon

Zájem o nákup vozů online roste, pro většinu Čechů je ideálním místem pro koupi nového vozu Online autorizovaný prodejce, nebo značkový autosalon.

Nákup auta Online – naše specializace aneb co po nás chtít

Nyní budeme hovořit jako odborníci, kteří za sebou mimo jiné více jak 17-ti letou praxí v oboru prodeje a servisu automobilů u předních autorizovaných společností v České republice a Německu. Disponuje tak velkou znalostí specifik německého trhu, včetně mnoha prověřených kontaktů. 

Auta jsou stroje, ale zároveň jsou to spotřební produkty mající omezenou životnost danou opotřebením komponent. Auta se jednoduše opotřebovávají a spotřebovávají, přičemž míra opotřebení roste přímo úměrně s počtem najetých kilometrů.

Když se tedy rozhodnete koupit auto s najetými 150.000 kilometry, musíte počítat s tím, že počtu kilometrů bude odpovídat i stav. Na první pohled bude možná auto hezké, ale na hranici životnosti bude turbodmychadlo, brzdy, spojka, na druhou výměnu budou čekat rozvody, tlumiče atd. Je na vás, zda chcete na tohle přistoupit, nebo si raději připlatit a koupit auto zánovní, tedy minimálně opotřebované a nevyžadující investice.

Autoimport group se specializuje na auta nová a zánovní s nízkým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme:

za a) schopni garantovat určitou kvalitu

za b) tedy dostát svým slibům a závazkům.

To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu.

JAK SLUŽBA DOVOZ AUT Z NĚMECKA Z POHODLÍ DOMOVA FUNGUJE?

Umožníme Vám koupit auto na dálku. Vše vyřídíme za vás: komunikaci, finance, dovoz, administrativu, pojištění a záruku.

Více informací najdete na: https://www.dovozautznemecka.cz/dovoz-aut-z-nemecka/

Nákup auta Online – zánovní AUDI A4 pro režiséra Bohdana Slámu

Autoimport group: Spouštíme nákup nových a zánovních aut z Německa na dálku s využitím videohovoru
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800