Ostřílení američtí byznysmeni by na tuhle zprávu a asi i celou naši pidi-službu řekli It’s not a big deal a ono to tak opravdu je. Prostě pokud vám to nevyhovuje, nemáte čas na výlet do Německa a nemůžete si užít atmosféru předání vašeho nového auta v zahraničním autosalonu, sebereme auto a vypravíme za Vás auto důkladně prohlédnout a koupit.

Vaše nové auto samozřejmě necestuje z Německa po vlastní ose, to se přece nesluší, aby vám někdo sprominutím prděl do vašich nových sedaček. Auto se hezky veze na hřbetě kamionu, nebo našeho odtahového speciálu. Ten vašeho miláčka  v bezpečí dopraví od prodejce v Německu až na váš práh, tam vám auto složíme, vyfotíme si vás a pomašírujeme hezky zpátky. Takto jsme to provedli už v několika případech a vaše reakce svědčí o tom, že auto až pod nosem vám voní. A to jsme rádi, proto v tom budeme pokračovat.

S přáním hezkého dne
Vaše zásilková služba Autoimport group

Auto z Německa až pod nos
Rychlý kontakt
close slider
Zde můžete zadat Váš dotaz, nebo parametry vozidla o které máte zájem a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat. Pokud máte vozidlo již vybráno na některém ze zahraničních inzertních portálů, stačí do kolonky vložit www odkaz.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Autoimport group, s.r.o. se sídlem Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Česká republika, IČ: 06223800