Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

KURZZEITKENNZEICHEN

Máte zájem o zakoupení Vašeho nového vozu v Německu a potřebujete krátkodobé převozní značky? Zařídíme pro Vás převozní značky se žlutým pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 100,- € včetně pojištění.

ZOLLKENNZEICHEN

Máte zájem o dovoz Vašeho nového vozu z Německu a potřebujete celní převozní značky? Zařídíme pro Vás převozní značky s červeným pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 150,- € včetně pojištění.

Chcete si přivézt auto z Německa po vlastní ose a potřebujete převozní značky? 

My pro Vás převozní značky zařídíme. Dokážeme vyřídit převozky se žlutým, či červeným pruhem a to za cenu od 100,- €. Nabízíme Vám vyřízení převozních čísel Kurzzeitkennzeichen a Zollkennzeichen přímo na KFZ - Zulassung Nürnberg.

Námi vyřízení převozní značky vám umožní cestovat s automobilem po celé Evropské Unii i mimo ni. Převozní značky Vám vyřídíme po předchozí domluvě každý pracovní den od 7:30 do 12:30 hodin.

 

Vyřízení převozních čísel se žlutým pruhem - Kurzzeitkennzeichen

Zařídíme pro Vás převozní značky se žlutým pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 100,- EUR včetně povinného ručení (zelené karty). Tyto převozní značky, neboli převozky jsou hlavně důležité pro zkoušení vozidla před koupí, pro přepravu vozidla po Německu, nebo převoz vozidla do České republiky. Podmínkou vydání převozních značek je platný německý TÜV.

Žluté převozní značky Vám vyřídíme na počkání přímo v Německu (Nürnberg) při Vaší cestě pro automobil.

 • Objednávky přijaté do 10:00 hod. vyřídíme ještě týž den
 • K vystavení značek potřebujeme kopii velkého a malého TP, kopii protokolu TÜV a oboustranou kopii Vašeho OP
 • Převozní značky se žlutým pruhem jsou určeny pro vozidla, která byla v minulosti registrována nejen v SRN
 • Platnost převozních značek a pojištění je 5 dnů od data vystavení
 • Převozní značky jsou jednorázové a jsou nepřenosné na jiné vozidlo
 • Převozní značky vyřizujeme na základě plné moci přímo na Vaše jméno
 • Převozní značky a zelená karta se po vypršení platnosti nemusí vracet

 

Vyřízení převozních čísel s červeným pruhem - Zollkennzeichen

Zařídíme pro Vás převozní značky s červeným pruhem, takzvané celní převozní čísla. Cena celních převozních čísel s červeným pruhem je od 150,- EUR včetně povinného ručení (zelené karty). Tyto převozní čísla jsou určeny k vývozu vozidel po vlastní ose mimo země EU. Podmínkou vydání značek je platný TÜV. Celní převozní značky Vám vyřídíme na počkání přímo v Německu (Nürnberg). Berte prosím na vědomí, že při vydání celních převozních značek Zollkennzeichen Vám bude s účiností od 1.7.2010 německými úřady vypočítána silniční daň. Tato silniční daň se liší podle vozidla a délky platnosti převozních značek.

 • Objednávky přijaté do 10:00 hod. vyřídíme ještě týž den
 • K vystavený značek potřebujeme originál německého TP (I. a II. díl), plnou moc k zastupování a Váš OP
 • Před přidělením převozních značek je německými úřady vyžadováno přistavení vozidla ke kontrole
 • Převozní značky s červeným pruhem jsou určena pro vozidla, která byla v minulosti registrována v SRN
 • Platnost celních převozních značek je 15-365 dnů od data vystavení
 • Převozní značky jsou jednorázové a jsou nepřenosné na jiné vozidlo
 • Převozní značky vyřizujeme na základě plné moci přímo na Vaše jméno
 • Převozní značky a zelená karta se po vypršení platnosti nemusí vracetí vracet

 

Převozní značky nesmí být použity na havarované, či jinak poškozené vozidlo a nesmí být umístěny na vozidlo, které není odhlášeno z provozu. Za stav a použití přepravních značek odpovídá vždy řidič. Řidič odpovídá také za veškeré dopravní přestupky spáchané s přidělenou přepravní značkou.

 

VYŘÍZENÍ NĚMECKÝCH PŘEVOZNÍCH ČÍSEL - tuto službu s platností od 15. 7. 2017 poskytujeme pouze zákazníkům, kteří s námi řeší nákup auta.

 

Potřebujete další informace o převozních číslech?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.