Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

AUTO NA ÚVĚR

Pro naše zákazníky máme s leasingovou společností vyjednány nadstandartní podmínky. Využijte našich množstevních slev na úrocích!

Při financování vozů zastupujeme společnost ČSOB Leasing a.s. 

Autopůjčka od 2,89 % p.a.

AUTO NA LEASING

Trendem dnešní doby je financování autoúvěrem, který má oproti leasingu na své straně většinu výhod.

Uvažujete o dovozu auta z Německa, ale Vaše finanční situace neumožňuje okamžitou koupi? Nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR z důvodu nedostatku hotovosti. Díky našim profesionálním službám si můžete auta z dovozu dopřát i v případě nedostatečné finanční rezervy. Jsme schopni Vám zajistit dovoz aut z Německa za nezměněných podmínek, které jsou vedeny na našem webu s tím, že Vám pomůžeme daný vůz profinancovat.

Nyní je možný dovoz aut z Německa i bez finanční hotovosti - využijte možnosti financování vašeho vozu u ČSOB Leasing!

Na rozdíl od ostatních dovozců je naše financování ČSOB oproštěno od provizí z prodeje.

Při financování auta prostřednictvím ČSOB Leasing a.s. Vám můžeme nabídnout úrok od 2,89% p.a.

Auta z Německa na splátky nepředstavují žádné riziko, a spolehnete-li se na naše profesionální poradce, pořídíte si nové, zánovní a ojeté auto z Německa s veškerým servisem. Vždy budete dokonale informovaní o tom, jak dovoz aut z Německa probíhá a kolik přesně zaplatíte i v případě koupě na splátky. Zkrátka se můžete těšit na kompletní servis, díky němuž ušetříte spoustu času, peněz a starostí.

Dovoz aut z Německa na splátky přizpůsobené klientovi

V případě, že uvažujete o koupi vozidla, jsme Vám připraveni pomoci s profinancováním dovezeného vozidla. Pokud Vám chybí dostatečná hotovost na nákup a dovoz auta ze zahraničí a nevíte si rady s administrativou spojenou s koupí vozu, rádi Vám pomůžeme. Vaše vozidlo můžete mít výhodně pojištěné a platit vše v jedné splátce.

Připravíme Vám nabídku financování dovezeného vozidla, ve které si zvolíte optimální výši měsíční splátky a délku trvání úvěrové smlouvy. Dál stačí předložit požadované doklady a během několika minut obdržíte rozhodnutí o schválení smlouvy. Všechny tyto úkony jsou pro každého klienta bezplatné!

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.