Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

O možnosti prodloužených záruk u nových aut jste možná již také něco zaslechli. Už jste ale slyšeli, že nyní je možné získat záruku i na ojetý vůz, který je až 10 let starý a má najeto 200.000 km?

ZÁRUKA NA NOVÉ A OJETÉ VOZY

Prodloužené záruky poskytuje společnost QBE INSURANCE (EUROPE) LIMITED. Jako zákazník si můžete vybrat ze čtyř různých produktů pojištění a to záruky PLATINUM, GOLD, SILVER a BRONZE.

 

Proč mám volit dovoz auta právě z Německa a ne z jiného státu EU či koupě přímo v ČR?

Jak již bylo zmíněno na úvodní stránce, Německo disponuje zákonem, který zakazuje stáčení km a prodej havarovaných vozidel, jako nehavarovaná. I zde jsou v malé míře tyto nekalé praktiky prováděny, ale my se těmto prodejcům a prodejním místů vyhýbáme. Tyto vozidla jsou na německých serverech zvýhodněna většinou nižší cenou, která se odklání od ostatních nabízených vozů. Rovněž při ověřování Vašeho vybraného vozu se prodejce ptáme na původ vozidla. Další výhodou je vysoká životní úroveň německých obyvatel a s tím spojené jejich finanční možnosti při servisování svých vozidel. Drtivá většina námi koupených vozidel měla vyplněnou servisní knížku přímo od autorizovaných servisů se všemi servisními úkony, které měly být na daných vozech udělány. U spousty aut nám prodejce doložil i poslední technickou kontrolu a případně faktury z oprav vozidla. V neposlední řadě je to vynikající stav komunikací a kvalita PHM.

 

Jaká doba uplyne od výběru vozidla až po přihlášení na značky v České republice?

Standartní doba se liší od připravenosti prodávajícího a zákazníka. Pokud jde vše hladce, tak doba nepřesáhne od okamžiku ověření vybraného vozida v zahraničí až po jeho dodání k zákazníkovi 1-2 dny. STK je prováděno následující den po příjezdu do ČR a v ten den dodání podkladů na dopravní úřad v ČR k přihlášení na SPZ. Rychlost dodání vozidla závisí většinou na připravenosti zákazníka vyjet pro vozidlo. Vůz je možné také zamluvit přímo u prodejce a koupi odložit o několik dní například z pracovních, rodinných či jiných důvodů klienta.

 

Jak mi zaručíte, že auto nemá stočené km?

Všechny auta, které kupujeme mají řádně vyplněnou originální servisní knížku. Již při jejim fyzickém ohledání jde snadno zjistit, zda-li je knížka upravována nebo dopisována. Také všechny vozidla po příjezdu zpět ještě zpětně kontrolujeme. Jelikož nakupujeme pouze od solidních prodejců, tyto praktiky jsou téměř vyloučené. Pokud si vyberete sami vůz na internetu a nám se nebude pozdávat prodávající nebo s ním budeme mít špatnou zkušenost, budeme se Vás snažit od koupi odradit a nabídnout Vám pomoc při výběru jiného vozu, který bude splňovat Vaše představy i ostatní zmíněné parametry.

 

Jak pojedu s koupeným autem nazpátek?

Po zakoupení vozu u prodejce se následně vyřídí tzv. PŘEVOZNÍ ZNAČKA. Tato značka je zakoupena přímo na dopravním inspektorátu v Německu a řádným pojištěním k vozu, platným pro celou EU. Tato převozní značka slouží k převozu vozidla po vlastní ose, od místa koupě vozu do místa bydliště. Její platnost je 5 dní a cena od 65 - 100 euro, podle místa koupě. Na tuto převozní značku můžete následně dojet na STK, ME a na úřad.

 

Jak ověříme technický stav vozidla u prodejce?

Přímo u většiny prodejců je možné, tak jak u nás absolvovat zkušební jízdu. Rovněž pokud disponuje zvedacím zařízením, auto zvednou a prohlédnout. Pokud projeví zákazník přání a je ochotem i prodávající v Německu, není problém s vybraným autem zajet do autorizovaného servisu přímo v Německu. Tuto službu si však zákazník musí zaplatit sám. Jelikož auta která nakupujeme, jsou vozy určené pro Německý trh, většinou jsou po servisních úkonech a nachystané pro okamžité použití. Při koupi Vám budeme samozřejmě asistovat a důkladně s Vámi vůz prohlédneme. Náš personál má více, jak 10 letou zkušenost v několika autorizovaných servisech v ČR.

 

Není cena aut v Německu příliš vysoká?

Není, bohužel při pohledu na ceny vozidel u nás a v Německu se může zdát zákazníkovi, že vozidla nabízená na německých serverech mají o něco vyšší cenu než vozidla nabízená u nás. Již při porovnání vybraného modelu s daným rokem a výbavou zjistíte, že nabízené vozidla v Německu se liší od sebe cenou mezi 500,- až 1.000,- Euro. Takže například 100 vozidel je v rozmezí od 6.000,- do 7.000,- Euro. U nás prodávaná vozidla najdete při stejné specifikací i s rozdílem 100 tisíc mezi prvním nabízeným vozidlem a posledním v nabídce. Už tato nesrovnalost není na německých serverech znát. Vozy jsou nabízené za hodnotu odpovídající jejich stavu a stáří.

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo
 

 

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.