Korunní 2569/108
101 00 Praha 10

Dovoz aut z Německa
TEL: +420 731 011 116

DOVOZ AUT Z MOBILE.DE

Pokud si vyberete na www.mobile.de/cz pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

DOVOZ AUT Z AUTOSCOUT24.DE

Pokud si vyberete na www.autoscout24.cz pro Vás vhodné vozidlo, zkopírujte www odkaz na vámi vybrané auto. Po odeslání vyplněného formuláře vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

Navštívili jste několik autobazarů, kde Vás předem ujistili, že je vše v pořádku a nakonec jste odjeli bez auta? Ušetřete si čas, námahu a drahocené peníze za projeté palivo. Obraťte se na nás a dovezte si auto z Německa sami. Nedůvěra lidí v tuzemské autobazary, které nabízí vozidla se stočenými kilometry, vozidla opravená po těžkých haváriích a v řadě případů velmi špatným technickým stavem.

Najděte si auto v Německu sami, společně jej koupíme a dovezeme

1.

V nové záložce prohlížeče si otevřete webové stránky www.mobile.de/cz nebo www.autoscout24.cz

2.

Klikněte na položku Podrobné vyhledávání. Doporučujeme vyplnit značku, model a typ karoserie, cenové rozpětí, najeté km, druh paliva a zemi. Výbavu v prvním kroku příliš podrobně nemusíte specifikovat, stejně je nutné ji ověřovat přímo u prodejce telefonicky, protože ne vždy jsou v inzerátech informace úplné a přesné.

3.

Klikněte na tlačítko Zobrazit výsledky.

4.

Zkopírujte odkazy na vámi vybraná auta (klikněte na adresářový řádek prohlížeče, po zabarvení textu zmáčkněte současně klávesy Ctrl + C) a vložte do formuláře (klikněte na formulářové okno označené Zpráva, poté stiskněte klávesy Ctrl + V). Po odeslání vyplněného formuláře vás bude kontaktovat náš specialista na dovoz aut z Německa.

Co od nás získáte zdarma?

 • telefonické prověření vozidla (ověření dostupnosti, informaci o technickém stavu a výbavě vozidla).
 • předběžné jednání o ceně vozu a cenovou nabídku našich služeb.
 • telefonickou a e-mailovou konzultaci po celou dobu výběru vozu v německé inzerci.
 • bezlimitní cestovní pojištění od pojišťovny ALLIANZ, a.s.

5.

Jestliže jste rozhodnuti pro konkrétní vůz z dovozu, zajistíme:

 • důkladné prověření původu a servisní historie podle čísla karoserie VIN, jsme autorizované pracoviště společnosti CEBIA pro prověřování a lustrace vozidel. Cena prověření je 500,- Kč za každý prověřovaný vůz.
 • rezervaci vozu u prodejce v Německu (obvykle na 24-48 hodin)
 • Vaši dopravu k prodejci naším vozem
 • projížďku vozu (pokud má vůz platný TÜV)
 • kontrolu vozu diagnostikou, používáme diagnostické přístroje Super VAG a WÜRTH WOW! 
 • kontrolu tloušťky a souměrnosti laku karoserie na kovových a nekovových vodivých materiálech
 • kontrolu veškerých prodejcem předložených dokumentů a dokladů k vozu včetně kontroly VIN kódu, typového štítku a homologací
 • kontrolu vozu v nezávislém servisu (pokud tuto prohlídku umožní prodejce vozu), poplatek autoservisu platí kupující
 • sepsání kupní smlouvy znějící na Vaše jméno
 • vyžádání všech klíčů od vozu, či případných kódu k vozu
 • odhlášení vozidla v Německu (pokud již není odhlášeno)
 • vyřízení převozních čísel s pojištěním, nebo zajištění dopravy vozu na kamionu, v případě kdy není možné převozní čísla vyřídit
 • vystavení převozního čísla platného v ČR 10 pracovních dnů a to ZDARMA
 • předání všech formulářů potřebných k přihlášení vozidla v ČR

6.

Potřebujete další informace o dovozu aut z Německa?

Volejte: +420 731 011 116

Piště: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

CHCI DOVÉZT AUTO

NEZÁVAZNÁ POTÁVKA DOVOZU

Máte zájem o další informace?
Vyplňte náš nezávazný poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat zpět. Máte-li konkrétní dotaz, napište jej do pole "Zpráva".
1000 znaků vlevo

AUKCE AUTOMOBILŮ

Pravidelně se účastníme aukcí automobilů v SRN. Německé aukční domy prodávají automobily výhradně odchodníkům s auty a aukční stránky nejsou přístupné soukromým osobám. V aukcích jsou nabízeny kvalitní ojeté a zánovní automobily za zajímavé velkoobchodní ceny.

ROČNÍ A REFERENČNÍ VOZY

Na Vaše přání Vám zajistíme individuální dovoz referenčního auta nebo předváděcího vozidla, a to jak osobního, SUV, luxusního vozu, sportovního auta nebo moderního a bezpečného offroad automobilu. Tyto vozidla dovážíme od výrobců a autosalonů z Německa a dalších zemí EU.

AUTA S ODPOČTEM DPH

V současné době má každý pláce DPH nárok na odpočet 21% DPH na jakékoliv zakoupené vozidlo. Ušetřete tam, kde Vás to nic nestojí. Využijte možnosti pořídit si nová auta, předváděcí vozy, referenční nebo ojeté vozidlo za velice výhodnou cenu, aniž by jste nakupovali levně na úkor kvality.

AUTA Z NĚMECKA NA SPLÁTKY

Máte zájem o dovoz auta z Německa, ale nemáte potřebnou finanční hotovost? Už nemusíte kupovat auto pouze u prodejců v ČR, i my Vám zajistíme profinancování nákupu nového, referenčního, či ojetého vozu prostřednictvím úvěru nebo leasingu za výhodných podmínek.